Stan wstrzymania i zasilacz działa

Witam,

Mam pewien nowy problem ze stanem uśpienia w Win 7. Zawsze było dobrze a od wczoraj coś się stało i nie mam pojęcia co. Chodzi o to, że podczas włączenia stanu uśpienia zasilacz od kompa nadal działa, a wcześniej nie działał i cały komp dawał się włączyć w stan uśpienia, a nie chcę by mi zasilacz działał.

Czy ktoś wie co przestawić by przy uśpieniu zasilacz nie działał?

myślę że rodzaj wstrzymania się zmienił z S3 na S1

jedynie co pozostaje to spróbować zmienić twardo w bisoie

tutaj masz rozpisane czym te stany się różnią http://pl.wikipedia.org/wiki/ACPI

Też tak ostatnio u mnie czasem bywa, ale to u mnie chodzi, chodzi i jak się schłodzi to gaśnie :lol:

lukiw ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Niestety w biosie nie mam żadnej z opcji rodzaju stanu wstrzymania. Jest tylko opcja włącz/wyłącz, więc nie mam nawet czego wybierać.

Aktualnie jest reakcja na wstrzymanie taka, że zasilacz wyraźnie chodzi o mniejszych obrotach, ale niestety działa.

Czy ma ktoś jeszcze jakies pomysły na to żeby nie działał? Bios do stanu domyślnego również był przywrócony bez rezultatu. W opcjach zasilania też były rózne kombinacje, no ale może o czymś nie wiem…