Stan wstrzymania, reset + brak internetu (brak łączności)

Witam!

Zrobiłem dziś stan wstrzymania i po jakimś czasie chciałem wybudzić komputer. Wcześniej wszystko było normalnie w takich sytuacjach, ale dzisiaj kiedy nacisnąłem, przycisk włączania to komputer chwile “pomielił”, odpaliły się wentylatory i… się zresetował. Po włączeniu komputera i pojawiła mi się informacja - system odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Jednak sprawności nie odzyskał, bo komputer nie chce mi się połączyć z internetem… Najpierw dosyć długo pobiera adres sieciowy, a pózniej wyskakuje informacja “ograniczona łączność lub brak łączności”. Teraz pisze z innego kompa i tu internet chodzi normalnie, a kompy podłączone są do tego samego routera. Co robić?

p.s.

jak robie znowu stan wstrzymania to ponownie się resetuje :expressionless:

Dodane 23.02.2009 (Pn) 22:58

udało mi się rozwiązać problem resetowania przy wychodzeniu ze stanu wstrzymania dzięki tej stronie: http://www.daniweb.com/forums/thread18582.html

a szczególnie dzięki temu fragmentowi:

The minidump error is sometimes associated with an outdated video driver (a program that facilitates communication between a hardware component and the rest of the system), so one potential solution is to download a driver update for the video card. The reader can get one by visiting the Support or Downloads area of the card manufacturer’s Web site. An updated driver may take care of the problem

Rzeczywiście ostatnio włączyłem program do sterowników do karty graficznej (omega drivers). Jak go wyłączyłem dobrze wychodzi ze stanu wstrzymania. ALE internet nadal mi nie działa na tym komputerze. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Jaki dostawca internetu?

zapewne masz łącze dsl, i modem podłączony pod USB,

tak ??