Standardowa aplikacja do połączeń WiFi

Dźińdybry ;-), korzystam z aplikacji mojej karty sieciowej do łączenia się z siecią WiFi,

new0001.jpg

new0003.jpg

new0005d.jpg

chciałbym połączyć się poprzez standardową aplikację systemu Windows XP:

new0006.jpg

jak to zrobić ?

Pokaż co masz w Options.

Przeważnie jest tak, że w ustawieniach jest checkbox, którego trzeba odznaczyć. U mnie w Dell-u jest on podpisany jako " Let this tool to manage your wireless networks"

W ostatnim okienku którego fotkę zmieściłeś w pierwszym poście wybierz Zmień ustawienia zzawansowane w okienku które się wyświetli wybierz zakładkę Sieci bezprzewodowe a następnie zaznacz opcję Uzyj systemu Windows do konfigurowania sieci bezprzewodowych

Nie mam tam takiej opcji

new0001.png

Przeleć się po wszystkich opcjach w tym programie, jak nie znajdziesz to wywal je, albo od razu przystąp do wyrzucenia tego programu, jak łączyć z siecią i tak by się nie łączył to po co go trzymać.

Trochę to napisałeś po Chińsku ale chyba kumam, tego programu nie chcę wywalać tylko tymczasowo wyłączyć żeby ew. wyeliminować go jako powód częstego rozłączania mi się internetu, dla tego chcę sprawdzić jak będzie pod programem Windowsowym…

Zainstalowałem sobie aplikację Atherosa na maszynie wirtualnej, co prawda w innej wersji, ale nie udało mi się znaleźć opcji wyłączenia klienta zarządzania sieciami WiFi. W manualu do Atherosa jest podany sposób, który opisał “Trance”, ale w moim przypadku także nie było tej zakładki. Spróbuj jeszcze sprawdzić czy nie da się wyłączyć tej aplikacji za pomocą msconfiga. Czyli Start>Uruchom>msconfig - poszukaj w zakładkach Uruchamianie i Usługi. Jak znajdziesz i odznaczysz to uruchom ponownie kompa.

znalazłem jeden proces (acu.exe) odznaczyłem, aplikacja (Atherosa) się nie uruchamia ale internet śmiga, reszta bez zmian (dalej nie działają te opcje jak i aplikacja Windowsa)

Jak ci nie dzieła to zainstaluj aplikację orange free

linki do aplikacji http://www.orange.pl/binaries/o/map/ak/flash/1.zip

może warto zerknąć na date “12.06.2009” ?