Star N9500 - Czy Warto?

Witam,

obecnie mam Nokie E6-00 i jestem z jej osiągów zadowolony, nie mniej jednak Belle na dzisiejsze czasy jest ograniczającym system a do tego ten kiepski suwak który już 2 razy wymieniałem, z dnia na dzień coraz bardziej zniechęcam się do tego telefonu.

Niedawno w jednym z czasopism przeczytałem że Chińskie telefony nie są złe, a często nawet nie odbiegają zbytnio podzespołami od oryginalnych odpowiedników.

Idąc tym tropem natrafiłem na STAR N9500 na jednym z portali aukcyjnych za kwotę 605zł (import z Chin). Telefon to odpowiednik Samsunga S4 tyle że sporo tańszy.

Kiedyś miałem przyjemność testować Huawei od Playa (2 tygodnie darmowego użytkowania) i już taki telefon spełniał moje oczekiwania.

Czego oczekuje od telefonu:

  • Dużej swobody, możliwości wgrywania różnych aplikacji, modyfikacji softu

  • Nawigacji (automapa)

  • Dobrego wyświetlacza

  • Szybkości (zauważam ze w mojej e6-00 często telefon się “zamyśli” nawet na czystym sofcie)

Czy mogę tego wymagać od N9500? ktoś ma? miał? wie coś na temat telefonu? ( w internecie jest nieco informacji ale chce być pewny)

Telefon ma symbiana Android 4.2 (po Polsku)

Dobry wyświetlacz: IPS QHD 1280x720

4 rdzeniowy procesor z dobrą kartą i wystarczającym 1GB ramu: MTK6589 cortex A9 Quad core 1.2GHz + SGX544 GPU, 1GB RAM

Myślicie że warto zainwestować w ten telefon?

Ten E6 co masz nie jest zły w porównaniu do STARa, a jeśli coś dobrego chcesz kupić za 600 zł to używanego. Z nowych za 600 zł nic specjalnego nie dostaniesz.

Odpwoiednikiem S4 jest Nexus 4/5, Xperia Z, HTC One czy iPhone 5/5S. To co podajesz to jest tani zamiennik, który dzięki cyferkom będzie próbował być lepszym niż jest w rzeczywistości.

:o Że co?

symbiana android 4.2 (po polsku) #-o :lol: :o :oops: sam się z tego śmieje teraz;) oczywiście miało być bez słowa symbiana:)