Star Wars Battlefront - opłaca się to jeszcze kupować?

Witam. Jak w temacie. Chciałbym wiedzieć, czy opłaca się to jeszcze kupować, bo wiem, że jest to tylko sieciówka i nie wiem czy w ogóle ktoś się pojawia na serwerach…
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Trochę ludzi gra, ale myślę że bardziej opłaci Ci się kupić 2 odsłonę :wink:

Kupiłem w dniu premiery i szybko bardzo pożałowałem. Odpuść sobie 1 jak i 2. Jest wiele innych tytułów (ale nie w świecie SW) wartych uwagi. Decyzja należy do Ciebie

Ty. Niekoniecznie On musi podzielić Twoje zdanie. W końcu SW B1 i 2 to specyficzny tytuł szczególnie dla fanów serii. Poza tym kilka miesięcy po premierze, ostro pozmieniali system i mechanikę.

To bardzo dobra gra, ale na początku dostaniesz po dupie, bo z czasem gry odblokowuje się umiejętności, które dają bardzo dużą przewagę (np. granat, który leczy 120% życia).
Z jednej strony polecam, bo grałem w to wiele godzin.
Z drugiej strony w międzyczasie wyszedł BF1 oraz druga część SW, sporo graczy mogło przejść już na nową grę.

Najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest zakup Origin Access na miesiąc za 15zł i pograć w tą grę, sprawdzić, czy się podoba. Przy okazji będziesz mógł wypróbować multum innych tytułów - to się cholernie opłaca.

Kupiłem w promocji za 12 złotych, i jak dotąd nie narzekam :slight_smile: Fajnie się zabija szturmowców w kultowych lokacjach znanych z całej sagi :slight_smile: Najtrudniejsze są dla mnie te szkolenia, gdzie lata się X-Wingami albo prowadzi te ślizgacze po lasach :stuck_out_tongue: ale nie narzekam :slight_smile: Jak będzie jakaś ciekawa promocja na drugą część to też napewno się skuszę.

1 polubienie