Star Wars Battlefront PAMIĘĆ NIE MOŻE BYĆ READ


(Qubus02) #1

Witam wszystkich, otóż mój problem wygląda następująco… kiedy uruchamiam grę Star Wars Battlefront i wybieram rozgrywkę 40 osobową lub każdą inną na dowolnej mapie, chwile po tym jak przejdę do bitwy i zaczną mi się wyświetlać cele potyczki wywala mi błąd ~“instrukcja spod… pamięć nie może być read”

Mam wszystko zaktualizowane, wszystkie sterowniki karty graficznej i dx11. Pomoże ktoś ??


(MrBeckham666) #2

jaki system ? aktualizowałeś dx11 on nie wymaga żadnej zewnetrznej aktualizacji. ile masz ramu ? zwieksz plik stronicowania na stałe na 4 gb rozmiar min i max wpisz 4 gb i zrób restart.


(Qubus02) #3

Windows 7 64-bit, dx11 zaktualizowany, 8gb ramu. A to z tymi plikami stronnicowania nie umiem nic zwiększać i nie wiem gdzie to zrobić :confused:


#4

Sugeruję zacząć od podstaw, czyli nauki korzystania z Google.

https://www.google.pl/search?q=ustawienia+pliku+stronicowania&gws_rd=cr&ei=u8rmV7KIAsiGU-mqj9gC


(Qubus02) #5

Stronnicowanie rzeczywiście pomogło ale teraz zamiast tego wyskakuje taki podobny błąd do tego. Zamiast tego radeona z serii hd 6900 series ja mam rx’a 470 od msi i zamiast driver 15.7.1 ja mam 15.8 :frowning: Nie wiem co robić dalej. http://imgur.com/FQm4KJN


(MrBeckham666) #6

odinstaluj sterowniki zrób restart i zainstaluj je ponownie pobierz ze stronki producenta najnowsze. Jak będą problemy sprawdz jeszcze ewentualne w wersji beta nie widze innego rozwiązania. Jakby dalej to występowało upewniłbym się poprzez adwcleaner i mbam czy komputer jest czysty i na czas gry odinstalował antywirusa. Secureaplus jest lekki i nigdy nie powodował mi żadnych problemów podczas grania jak inne typu avast. Dla pewności upewnij się w crystal disc info czy z dyskiem wszystko ok i dodatkowo zrobił bym test w OCCT podczas obciążenia czy nic dziwnego się nie dzieje jak np za wysokie temp. Wył też na czas gry windows update w usługach.
tutaj stronka do sterowników http://support.amd.com/en-us/download

W OCCT masz test linpack który przetestuje stabilność cpu ale skorzystaj też z testu power supply ponieważ ten test obciaża cpu i gpu jednocześnie. Gry nawet tak nie obciążą pceta. poczekaj najlepiej tak z 20 min chociaż.


(Qubus02) #7

Dzięki za radę, idę próbować.


(MrBeckham666) #8

cytuj moje posty będę wiedział czy coś odpowiedziałeś :slight_smile:

Dla pewności jeszcze zainstaluj te biblioteki 
http://www.wincert.net/forum/index.php?/files/file/22-microsoft-visual-bc-redistributable-x86x64/

Trzeba założyć konto aby pobrać.


(Qubus02) #9

Dobra, udało mi się wszystko zrobić i wygląda to tak, karta graf zdała test na 100 % procesor miał lekkie przestoje ale jak był pod naprawdę dużym obciążeniem. Kostki ramu bez zarzutu. Dysk twardy no i tutaj czasami było gorąco. Pod maksymalnym obciążeniem osiągał takie temperatury że aż głupiał. I jeszcze sterowniki… wszystko pięknie od nowa, tylko nowe stero i wchodzę do gry gram sobie nawet 15 min i znowu ten sam błąd ale już coś konkretniej. Nie wiem co dokładnie tam pisało ale zrozumiałem tylko tyle że chodziło coś o sterownikach karty. Tak więc skoro sterowniki są najnowsze musi tutaj chodzić pewnie o to bym wrócił do któryś ze starszych skoro prosi o wsparcie dla kart z 2gb pamięci, przy czym ja i tak mam grafe z 4gb vramu więc tego teoretycznie nie powinno być ale ok. Wniosek z tego taki że albo dysk twardy osiąga duże temperatury i przez to dysk ma problemy ze znalezieniem danych plików albo muszę wrócić do starych sterowników. Jakieś pomysły ??


(MrBeckham666) #10

Przydałby się screen z crystal disc info. Możliwe że problemy ze sterownikami amd :slight_smile: jak miałem grafikę od amd czesto sterowniki nie dawały mi spokoju :slight_smile: (poskacz może po kilku wersjach ) No i jeszcze jakie temp ten dysk osiąga ? Problem jest dość nie typowy i nikt z forum dp nawet nie raczył cokolwiek pomóc :slight_smile: Cudów ci nie zdziałam pomysły powoli mi się kończą :slight_smile: