Star wars The force unleashed II Nie mogę zainstalować

Mam taki problem. Instalowałem drugi raz tą grę i wywala mi jak wchodze w setup czy usunac poprzednią wersje gry. Tylko ze już nie ma jej na kompie i zero reakcji. Z koleji jak włączam luncher jest zamiast install Graj i tak samo zero reakcji. Gra jest oczywiście kupiona z allegro, czy mogły pozostać w rejestrze jakis pliki i nadal wygrywa go? przeszukałem wszystkie foldery i nic nie znalazłem, nie wiem co teraz zrobić?

Tak, prawdopodobnie zostały w rejestrze jakieś znaki po grze. Sprawdź czy w dodaj/usuń programy nie ma jeszcze gry - jeżeli jest to spróbuj ją odinstalować używając dodaj/usuń programy - czasem tak jest że mimo odinstalowania programu zostaje on na liście i blokuje ponową instalację a usunięcie gry drugi raz spowoduje wyrzucenie błędu że tego programu już nie ma na dysku i zostanie usunięty z listy (co rozwiąże Twój problem). Jeżeli jednak by tak nie było to polecam jakiś dobry RegCleaner których to jest całkiem sporo na dobrychprogramach.

Zainstaluj i odpal Windows Installer CleanUp Utility ,jeżeli na liście będzie Star wars The force unleashed II ,zaznacz > Remove.I próba instalacji.

RegCleaner pomógł, WICU nie widział SW dzięki wielkie, te forum kolejny raz mi pomaga:)

a u mnie nie chce usunąć tego pliku pisze ze wystapił bład i jest odmowa do stępu do plików jak z ignoruje to to niby usuwa ale i tak ten plik jest.

Pomóżcie z góry dzięki.