Star Wars: The Force Unleashed problem w misji

Witam jestem w przedostatniej misji w Star Wars: The Force Unleashed i jest ten nalot statków i we mnie strzelają, a ja rzucam w przedmiotami żeby je zniszczyć jak wszystko zniszczę to muszę zacząć przesuwać ten wielki statek no i już mam na zielono zaznaczone i co dalej? Klikam wszystko i nic… za chwile jest nalot kolejny i tak w kółko =/ co robić?

Odświeżam bo cały czas stoje w tym samym miejscu =/

Witam, mam ten sam problem co kolega. Jestem w tej misji gdzie trzeba przy pomocy “mocy” :slight_smile: przesunąć ten wieli niszczyciel ale… najpierw wylatują małe statki z niego, rozwalam wszystkie, po czym zaczynam przesuwać ten wielki niszczyciel. Ściągam go mocą w dół a nagle on wysyła kolejne małe statki które mnie zabijają :confused: Jeżeli przerwę ściąganie niszczyciela w dół i zniszczę małe statki to znowu zaczynam ściągać niszczyciel ale to się tak może powtarzać w kółko aż mnie zabiją albo mnie ■■■■■■■ bierze i wyłączam grę :slight_smile: Nie mogę ściągnąć wielkiego niszczyciela w dół nigdy do końca. Jak ktoś zna rozwiązanie jak trzeba przejść tą misję to niech da znać. Dziękuję.

Jest to pozornie trudne lecz naprawde bardzo łatwe :wink:

  1. Trzeba mieć sposób na niszczenie statków

  2. Trzeba umieć dobrze obrócić statek

  3. Trzeba ustawić się w dobrej pozycji :wink:

Jeśli nie chce wam się myślećnapiszcie na gg 10627026 wszystko wytłumacze :stuck_out_tongue_winking_eye: