Star Wars The Force Unleashed ustawienia grafiki

Czy da się jakoś wyłączyć antyaliasing w tej grze, strasznie spowalnia mi gre

Jest jakiś patch ale on tylko daje włączyć lub wyłączyć High Detail

Może wy macie jakiś sposób ? :stuck_out_tongue: :smiley:

A w opcjach nie grzebałeś?

W opcjach można tylko jasność zmieniać i rozdzielczość

I właśnie temu się pytam czy ktoś wie jak wyłączyć antyaliasing :slight_smile:

Jeżęli podczas gry jest zmiana jedynie rozdziałki i jasności/kontrastu to w folderze z grą musi znajdować się plik config/settings

nic nie ma takiego, jest tylko ControllerConfig do zmiany przycisków

Z tego artykułu wynika że jednak można zmniejszyć jedynie rozdzielczość http://www.gry-online.pl/S040.asp?ID=76

Możliwe że patche coś zmienią

Jest jeden patch ale on tylko daje możliwość włączenia i wyłączenia High Detail i poprawia jakość dźwięku :frowning:

Z tego co czytałem optymalizuje również silnik graficzny

Próbowałeś go w ogóle, no i czy te high detail to dodatkowa wyższa opcja grafiki czy możliwość zmniejszenia szczegółowości detali

Tylko można włączyć lub wyłączyć High Detail. Ten patch moim zdaniem poprawia jakość grafiki, tylko że nie ma żadnych dodatkowych opcji do zmiany czy chociaż do zmniejszenia grafiki :expressionless: . Antyaliasing nadal jest włączony, może przy wyłączonym High Detail jest mniejszy, ale ja chce całkiem go wyłączyć :smiley:

Spróbuj jeszcze tego

wejdź w panel zarządzania nVidia> zarządzanie ustawieniami 3d> ustawienia globalne lub programu(jeżeli znajduje się tam sw)

i powyłączaj tam wszystkie wygładzania krawędzi

próbowałem z tym, nic nie dało. Może niedługo jakiś nowy patch wyjdzie, trzeba poczekać :stuck_out_tongue: