Star Wars The Force Unleashed ustawienia grafiki

(Marcelowy57) #1

Czy da się jakoś wyłączyć antyaliasing w tej grze, strasznie spowalnia mi gre

Jest jakiś patch ale on tylko daje włączyć lub wyłączyć High Detail

Może wy macie jakiś sposób ? :stuck_out_tongue: :smiley:

(Lrys1) #2

A w opcjach nie grzebałeś?

(Marcelowy57) #3

W opcjach można tylko jasność zmieniać i rozdzielczość

I właśnie temu się pytam czy ktoś wie jak wyłączyć antyaliasing :slight_smile:

(Pawel Ryglicki) #4

Jeżęli podczas gry jest zmiana jedynie rozdziałki i jasności/kontrastu to w folderze z grą musi znajdować się plik config/settings

(Marcelowy57) #5

nic nie ma takiego, jest tylko ControllerConfig do zmiany przycisków

(Pawel Ryglicki) #6

Z tego artykułu wynika że jednak można zmniejszyć jedynie rozdzielczość http://www.gry-online.pl/S040.asp?ID=76

Możliwe że patche coś zmienią

(Marcelowy57) #7

Jest jeden patch ale on tylko daje możliwość włączenia i wyłączenia High Detail i poprawia jakość dźwięku :frowning:

(Pawel Ryglicki) #8

Z tego co czytałem optymalizuje również silnik graficzny

Próbowałeś go w ogóle, no i czy te high detail to dodatkowa wyższa opcja grafiki czy możliwość zmniejszenia szczegółowości detali

(Marcelowy57) #9

Tylko można włączyć lub wyłączyć High Detail. Ten patch moim zdaniem poprawia jakość grafiki, tylko że nie ma żadnych dodatkowych opcji do zmiany czy chociaż do zmniejszenia grafiki :expressionless: . Antyaliasing nadal jest włączony, może przy wyłączonym High Detail jest mniejszy, ale ja chce całkiem go wyłączyć :smiley:

(Pawel Ryglicki) #10

Spróbuj jeszcze tego

wejdź w panel zarządzania nVidia> zarządzanie ustawieniami 3d> ustawienia globalne lub programu(jeżeli znajduje się tam sw)

i powyłączaj tam wszystkie wygładzania krawędzi

(Marcelowy57) #11

próbowałem z tym, nic nie dało. Może niedługo jakiś nowy patch wyjdzie, trzeba poczekać :stuck_out_tongue: