Star Wars: The Old Republic - aktualizacje. (Problem rozwiązany)

Cześć,

czy ktoś mógłby powiedzieć dlaczego pobierania jakiś 20 gb gry, przy prędkości 500 do nawet 4 mb/s zajęło nieco ponad godzinę a pobierania aktualizacji z mniej więcej taką samą prędkością trwa bardzo długo? Pobierał ktoś już tę grę kiedyś?

Pozdrawiam.

raczej normalka: serwery gry, weryfikacja plików, instalacja łatek, kolejna weryfikacja plików i zależności i tak w kółko. pierwsza aktualizacja trwa dość długo, późniejsze lecą szybciej. zwykle “mieli” w okolicach 95%. ale z tego co pamiętam to przy pierwszej aktualizacji, jest możliwość zagrania, przed ukończeniem aktualizacji na 100% - powinien uaktywnić się przycisk play, resztę dociągnie później wraz z postępami w grze

 

Mieli? :slight_smile:

Giiixxxx6 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.