Stara lista wyszukiwarek w Firefox 43

Kiedyś już miałem podobny problem z tą przeglądarką,

Dziś po aktualizacji znów pojawiła się ta hiperekstrainteligentna lista wyszukiwarek. Stary sposób nie pomaga, nie chcę instalować nowych dodatków (no może ostatecznie), chcę starej funkcjonalności listy.

Z góry dziękuję za pomoc

Dodatek Classic Theme Restorer (dla tych, którzy wolą stary wygląd Firefoxa): https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/classicthemerestorer/ ma ustawienie, które przywraca starą wyszukiwarkę. Jest ono w Główny interfejs użytkownika (1) - Stara wyszukiwarka (eksperymentalne).

W about:config jest to extensions.classicthemerestorer.ctroldsearch - wartość logiczna: true

 

Dziękuję bardzo za odpowiedź!

Porada z dodatkiem “Classic Theme Restorer” działa. Problem jest z ręcznym wprowadzeniem zmian. Nie udało mi się.

extensions.classicthemerestorer.ctroldsearch przydzielałem wartości True jak i False

to samo z:

browser.search.showOneOffButtons (True i False)

Nie przyniosło to pożądanych efektów. Mógłbyś mi podpowiedzieć co jeszcze trzeba zmienić, instalowanie nowego dodatku traktuję jako ostateczność.

 

Niestety extensions.classicthemerestorer.ctroldsearch jest ustawieniem (jak już sama jego nazwa wskazuje) wbudowanym w Classic Theme Restorer i bez niego nie działa.

browser.search.showOneOffButtons było ustawieniem wewnętrznym Firefoxa i już nie działa. Np. w najnowszym Cyberfoksie zostało usunięte. Oczywiście w about:config może nadal być widoczne, ale tylko jako stara pozostałość.

Jak coś znajdę o ręcznym tweaku bez dodatku, to dam znać.