Stara płyta główna nie startuje Asus P4S8X-X

Otóż była używana przez jakiś czas i pewnego dnia komputer nie wstał(był robiony upgrade BIOSU,ale po tym płyta działała).

Bo nie sprawdziłem wcześniej, a poprzedni inteligentny posiadacz od którego kupiłem zakładając procesor nałożył pastę na folię pod którą też była pasta.

I tu moje pytanie czy to wina płyty, czy procesora? (Procesor Intel Celeron 2.0)

CrisPL ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

@Edit

Zmieniłem

sprawdź ramy,jaki masz zasilacz?

i nałóż dobrze pastę na procesor

Ramy działają sprawdzałem na podobnej płycie, zasilacz Tracer 4life, który też jest sprawny bo działa do dziś wraz z tą płytą, którą miałem przed tą Asusa.

A pasta została nałożona, ale nie sprawdzałem, bo myślałem, że tak nie pójdzie, a w sumie mi teraz nie zależy, bo mam lepszy sprzęt. Ale chciałbym znać przyczynę, bo w szkole dał nam do ‘‘naprawy’’ i jest dokładnie ten sam przypadek.

winowajcą może być zasilacz, sprawdź czy na płycie głównej nie ma wybrzuszonych kondestatorów