Stara, polska muzyka klubowa

Ostatnio przesłuchuję sobie stare, polskie kawałki pokroju East Clubbers, Beattraax itp.
Co wy na to?

Aż się przypomina, jak to się grało w Syrenka Racer lub inny Trucker

To by mogło być na HZ 2020 xD

https://www.tekstowo.pl/piosenka,east_clubbers,sextasy.html

rozerwij mi tyłek

:rofl: :crazy_face:

2 polubienia

Klubowa muzyka kojarzy mi się raczej z czymś pokroju Modjo. To jest głównie pośledniej jakości technołupanka.

1 polubienie

Wolę wschodnie klimaty:

Te czasy kiedy Techno zaczęło się staczać w Polsce w sumie techno nigdy nie było w Polsce popularne… xD

Jeśli lubisz taką muzykę to wiec dokładnie że to gatunek Euro-Dance oraz Euro-Trance czy też Euro-House zwykle było grane i po takich gatunkach powinieneś internet przeczesywać…

Tu masz parę innych kawałków które również były znane i słuchane






Znam tego sporo choć to nie koniecznie mój gust muzyczny
Zwykle to muzyka komercyjna grana i podrabiana/przerabiana z innych oryginalnych popowych artystów.

Ja wychowałem sie bardziej na oryginalnej muzyce elektrycznej i jej wyrafinowanym brzmieniu mowa tu o gatunkach IDM i Ambient potocznie może pod to podejść jeszcze experimental i downtempo.

1 polubienie

Zainteresowałeś mnie - podaj jakieś namiary na wartych przypomnienia wykonawców.

Aphex twin grał i IDM i Ambient, a nawet czasem ze sobą te gatunki łączył.



Oraz reszta innych wykonawców troche








Jak chodzi o ambient to można go podzielić na kilka specyficznych podgatunków mi najbardziej jednak podoba się space ambient
Warto w tym wypadku zwrócić na wytwórnie Ultimate records który promuje taki styl.
M.in wykonawcy tacy jak Solar Fields, Asura. Aes Dana, Sync24




Oraz mój ulubieniec czyli Stellardrone

Nie zapominając też o Hallur Haraldsson który podkładał muzyke do Eve Online

1 polubienie

nagie anioły

1 polubienie

Świetny clip do SYNC24.

1 polubienie












tak pamietam :slight_smile:


i to Pozdro dla wytrwałych amigowców
1 polubienie

KLASYK!!!

1 polubienie