Stare hasło do konta win xp

Witam!

czy gdzies w jakim kolwiek pliku zostało zapisane stare haslo do konta administratora w systemie windows xp home edition?

Szukałem wszedzie,na googlach rezultaty zerowe,jedynie znalezlem tematy zwiazane w lamaniem haseł itp.

Proszę o pomoc!

SAM poszukaj

jest wiele mozliwości jak zdjąc hasło i załozyc nowe. proponuje przeczytać To Poszukaj w internecie ja mam tego od kilometra. Najlepiej złamac, lub obejść stare hasło załozyc nowe. Jedyne logiczne rozwiazanie. Zrobisz jak chcesz.

pinio150

nie działa link

a sposobów jest kilka, było już parę tematów na ten temat

pozdrawiam

Widać nikt nie zrozumiał. Jednak radze posłuchać kolegi i SAM poszukać.

Moze trohce jasniej:jestem zalaogowany na koncie administratora,gdzie jest zalozone haslo i chcem ustawic stare haslo,czyli za pomocą SAM’a albo programu Syskey dam rade to zrobic? chodzi mi o jakis plik z archiwum hasel czy cos w tym stylu…pozdrawiam.

tosterek2233 Myślę ze powinieneś już wiedziec jak nazywa sie plik który masz w Windows. W nim jest zapisane hasło.

Tak jak koledzy Ci podpowiadali wszelkie hasła logowania do systemu zapisane są w pliku o nazwie SAM. Ciężko jednak je odczytać. Musisz użyć specjalnego oprogramowania np. http://dariuszpod.republika.pl/sciagnij … lophtcrack

Program potrafi wyciągnąć hasła z pliku SAM, choć gdy hasło składa się z różnych znaków i jest długie jego złamanie potrwa wieki.

Prościej jest zresetować hasło np za pomocą Offline Nt Password & Registry Editor i ustawić nowe.

Pomoże Ci program saminside który napewno znajdziesz w googlach.

no w porzasiu czyli uda mi sie odzyskac poprzednie haslo tak dobrze mowie? :slight_smile:

Tym programem tak, ale może to trwać i trwać…

Złączono Posta : 12.08.2007 (Nie) 9:22

Nie wiem czy odpowieedznio zinterpretowałem twój post. Możesz odzyskać obecne hasło. Poprzedniego nie.

eee to szkoda ;/ moze ktos zna jakis inny sposob czy nie ma takiej mozliweosci…odyskania poprzedniego hasla na koncie.