Stare topiki

Witam mam takie pytanie dlaczego stare przedawnione topiki nie są usuwane przed chwilą się dowiedziałem że odpisałem na problem na marne bo topik jest stary i już ktoś pewnie dawno rozwiązał problem (chodź tego nie napisał ani topik nie był zamknięty) więc po co istnieją skoro i tak już nikt do nich nie zagląda??a człowiek nie wie czy jest sens pomagać czy nie :shock:

Hunter popatrz na datę założenia. Jeżeli jest to topic sprzed roku albo dwóch to user już dawno o nim zapomniał.

Może dlatego, że jak uzyjesz funkcji “Szukaj”, to nieraz w bardzo starym topicu znajdziesz rozwiązanie. A jakby były usuwane, to nieraz nie byłoby gdzie szukać :slight_smile:

Jak dla mnie to logiczne że nie warto bo kolega napewno już o problemie zapomniał od grudnia 2003 :?

Dlatego tkwi pytanie czy warto trzymać takie topiki skoro na niektórych nawet jedna odp nie padła a tylko zbednie zawalają, a odpisywać na nie nie ma sensu bo już po terminie. No nie wiem myslałem, że tak było by lepiej ale skoro nie no to nie będę się awanturował bo nie ma po co :slight_smile: Dzięki za odp i pozdrawiam

Jeżeli chodzi o te bez odpowiedzi to faktycznie powinny być kasowane. Czasami wyskakuje taki w wyszukiwarce i lipa :smiley:

Tak - tylko kiedy ustawić tzw. cezurę czasową, czyli moment do kasacji - bo już nikt w założeniu nie odpowie…?

Miesiąc, może 3 miesiące… a jak ktoś odpowie w 94 dniu…? :roll:

Archiwum szukajkowe wylookałam na dziesiątą stronę - i wbrew pozorom, wcale nie ma aż tylu tematów bez odpowiedzi…

Tak na oko, w stosunku do ilości postów - nie zamknie sie to nawet w 1%!

Jak dla mnie - no problem!

Jest teraz:

  • Brak odpowiedzi - Znaleziono 676 wyników

  • Sprawdzone porady - 280 - większość bez odpowiedzi

Powiedzmy, że ilość takich postów to 500 -550 /80498 wiadomości

Taki problem z ok.0,7 % ?

a co z tymi topikami co probem nie jest rozwiązany?? a teraz ktoś może zna na nie odp ? może już autorowi topika się to nie przyda :slight_smile: bo termin minął już dawno, ale jak ktoś będzie miał podobny problem to jak będzie szukał to będzie miał gotowca i nie będzie zbędnie zakładał tych samych topików :slight_smile: Dla mnie tez to nie sprawiam problemu tak tylko pytam czy nie było by większej korzyści z topika z pełną odp na dany problem czy ma ten topik istnieć tylko aby istniał :slight_smile: pozdrawiam

No toż o nich właśnie toczy się dyskusja! :lol:

Dla niespełna 1% nie warto przekombinowywać. Trzeba mieć fucktycznego pecha - by raz po raz trafiać na nierozwiązany problem…

Ale jakby co to i bardzo dobrze! 8)

User dostaje wskazówkę, że problem niegdyś nie został rozwiązany i śmiało może zakładać temat… Może tym razem się uda… :slight_smile: