Stare wersje Corella

(Swierzbin) #1

Ostatnio słyszałem że można "skądś" pobrać stare wersje Corella do użytku prywatnego za free. Czy ktoś może słyszał o czymś takim, chciałbym zapoznac się z tym programem, a nie chcę od razu kupowac całego pakietu. Chciałbym potestowac sobie np. 8 lub 9 i sprawdzić czy warto kupic nowsza wersję.

Proszę o nie udzielanie rad typu: ściągnięcie z torentta.

(Frog) #2

Nie spotkałem się z czymś takim i wątpię aby było to możliwe.

Do testowania świetnie nadają się wersje trial:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=11&id=654

(Swierzbin) #3

Fakt, tylko szkoda że nie jest po polsku. Chyba że jest gdzieś łatka spolszczająca ?

(Dreams Rmc) #4

CorelDRAW Graphics Suite 12 Special Edition PL

to jest po polsku

(Swierzbin) #5

Nie sugeruj się dodtkiem PL CorelDRAW Graphics Suite 12 Special Edition PL za dobre programy:

Wersja Special Edition zawiera identyczne aplikacje jak w pełnej wersji, nie posiada żadnych ograniczeń licencyjnych, jednakże nie zawiera drukowanej dokumentacji i dodatkowych clipartów. Wersja testowa jest w języku angielskim.

Od kiedy angielski jest polskim ??

Ale dzięki za chęci.

(Jag1661) #6

kiedyś dodawali Corela 4.0 do kolorowych kartridży drukarek HP (np HP DJ600C)...

:wink:))

nawet gdzieś mi się to wala...........

(Swierzbin) #7

Jak znajdziesz to chętnię odkupie, np poprzez Allegro

(Z35ikr) #8

Jeżeli już chodzi o takie "dodatki", to do skanerów Plusteka też dodawali. Tylko chyba wersje nie dla komercji. Poszukaj na allegro.

(York09) #9

Kiedyś Corela9 dawali do zakupionego skanera (tak kupiłem)

Ale żeby za free, to chyba nie.

(sdar) #10

Forum to nie giełda. W sprawie wymiany prywatnych informacji proszę korzystać z PW

(Joemix) #11

Z tego co się orientuje to jeśli oprogramowanie nie jest już dostępne w sprzedaży, to można je pobrać i używać bez problemu - tak np. działa strona StareGry i temu podobne.

(fiesta) #12

Spróbuj np. tak z Win 2k to sie przekonasz :P:P:P:P

8)

(Swierzbin) #13

niestety na allegro nic nie znalazłem

(Joemix) #14

Nie wiem czego się czepiasz, skoro WIN2000 można ciągle kupić...

http://www.1klik.pl/sklep/Opr_MICROSOFT ... 395/p7544/