StarForce - jak omijać?

Kupiłem w sklepie gre i strasznie sie wkurzylem ze musze zainstalować szpiega i destabilizatora systemu czyli - star force zeby w nią grać :evil: :evil: :evil: Tak to jest niestety jak chcesz być legalny - wychodzisz na frajera !!

Co to jest starforce to można przeczytać tu - http://www.glop.org/starforce/

Od kiedy StarForce (pisze się to razem) jest szpiegiem. Wiesz do czego to służy ??

Czy masz na myśli może coś innego ??

Wiem co to starforce i do czego słuzy, pisownia - mały błąd poprawilem.

Jest swego rodzaju szpiegiem bo monitoruje/zabezpiecza nośnik płyty z grą. No ale ok powiedzmy ze nie jest to dobre określenie. Natomiast bez wątpienia jest to robienie frajera z legalnego użytkownika i destabilizator systemu.

Chyba nie muszę udowadniać dlaczego? No ok ale udowodnie - po pierwsze skoro kupuje gre, chce zrobic jej obraz by nie grać w hałasie dvd-romu i nie niszczyć płyty - wiadomo, poprzez virtualcd, po drugie - destabilizuje prace systemu i znacznie uprzykrza granie - prosty przyklad z wierzchu

Na stronce którą podałem wczesniej jest medota usuwania oferowana przez starforce, ale jak usunę tak to będę mógł grać w tą gre? Chyba raczej nie :frowning:

e…

Bo komuś się wysypał system ??

Wybacz, ale grałem w parę gierek, które wymagały płyty w napędzie i jakoś nigdy nie miałem z tym problemu.

A co ty, gramofonu używasz :o

Jakoś mi to nie utrudnia grania, co za problem ??

Wybacz, ale co mnie to interesuje, że tobie nie utrudnia, nie przeszkadza itp? :slight_smile:

Mi przeszkadza i nie po to wydałem pieniądze by godzić się na jakieś żałosne kompromisy. Nie lubie grać z płytą w dvd romie bo 1. płyta sie rysuje przy ciagłbym wkładaniu , wyjmowaniu itp. 2. troszkę wiekszy hałas 3. nie ufam takim rozwiązaniom jak starforce czy drm i strasznie nie lubie.

To takie jest gorzkie troche, że chcąc być legalnym tak naprawdę człowiek czuje się oszukany.

W takim razie nie kupuj takich gier i tyle.

Jak dla mnie, to robisz wielki problem z niczego.

Swoją drogą, nie kupujesz gry tylko licencję na jej użytkowanie.

:o

Może pomyśl na wyciszeniem napędu…

:?

A jak rozpoznać czy gra ma starforce czy nie? Jest jakieś logo może na odwrocie?

StarForce to swego rodzaju zabezpieczenie i jeśli masz oryginał to nie ma żadnego problemu i niec nie trzeba instalować !!

albo jest tak oszczędny i nie chce żeby mu się płytki rysowały :mrgreen: :mrgreen:

płyty w napędziesię nie rysują… rysują się przy rzucaniu na biurko, wkładaniu do pudełka itp.

Jeśli się go wgrało to jak i gdzie go usunąć ??

nie można tego usunąć po prostu jest zabezpieczenie gry przed kopiowaniem(które nie jest nie legalne)jeżeli robisz kopie na własny użytek.każda gra jest zabezpieczona teraz przeważnie securom7.

OT-y KOSZ

Czemu ten stary problem nie tkwi w koszu?? A co do StarForce to w niektórych przypadkach nie jest już problemem!Są trudniejsze zabezpieczenia jak choćby SafeDisc 4.90 w COD WaW :lol:

hahaha to bylo proste pytanie a wy gadacie bog wie oczym

mi tez przeszkadza plyta w napedzie robie sobie obraz plyty i mam nadzieje ze niebedziecie mi mowic ze to jakas glupota

Wow!!jakiś ty genialny a jakiż to obrazów gier udało się ci zrobić :stuck_out_tongue: Pewnie StarForce #-o Po to wyciągnąłeś tego posta ze śmietnika żeby się pochwalić. [-X