StarForce Protection i uszkodzenie Windows 7

Zainstalowałem grę Kameleon i program StarForce Protection, który uszkodził mi Windowsa system się chce naprawić, lecz nie daje rady przywracanie systemu też nie pomaga a sam Windows informuje mnie, że

Problem EventName StartupRepairOffline

Problem Signature 01: 6.1.7600.16385

Problem Signature 02: 6.1.7600.16385

Problem Signature 03: uniknown

Problem Signature 04: 21199992

Problem Signature 05: AutoFailover

Problem Signature 06: 4

Problem Signature 07: CorruptFile

OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Locale ID: 1033

Jak Windows przywrócić do życia ??

PS Naprawa z płytki instalacyjnej też nie daje rady - Ta wersja opcji odzyskiwania systemu jest niezgodna z wersją systemu Windows 7

Spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym (F8 podczas startu systemu).

Próbowałem tryb F8 u mnie nie działa naciskam klawisz F8 jak wgrywa się Bios i nic się nie dzieje.

Dłużej powciskaj - możesz też naprawić windows 7 z płyty dvd:

Krystian czy przeczytałeś mój post, bo chyba nie co mam dłużej powciskać F8 przecież pisałem, że nic się nie dzieje a co do poradników one w niczym mi nie pomagają.

Nie ma opcji ze sie nie da wlaczyc trybu awaryjnego. Moze masz klawiature na usb przy wylaczonym jej wsparciu w biosie. Wtedy np nie mozesz uzywac jej w takich przypadkach. Po drugie bios sie wtedy nie wgrywa. Po trzecie nie klikaj tym przy wyswietlaniu power on self test tylko pozniej, jak test sie skonczy a zacznie ladowac windows. Musisz wyczuc ten moment. Czemu nie pokusisz sie o sprawdzenie w internecie jak radzic sobie z komputerem? Ta wiedza jest akurat jedna z lepiej udokumentowanych bo kazdy ma komputer.

Są infekcje co uszkadzają wpisy trybu awaryjnego / uruchamianie F8.

Zrozumiałem że za krótko wciskasz, co do poradników to znajdź płytę dvd i spróbuj wykonać reperacje - problem może stanowić tylko brak zintegrowanego SP1 w płycie dvd - wtedy dobrze by było np. z bootowalnego pendrive zrobić reperacje:

Czyli z tego, co widzę Windows 7 jest nie do naprawy gdyż nie mam sprawnego innego komputera. A co do płyty to ją znalazłem i pisze taki komunikat (Ta wersja opcji odzyskiwania systemu jest niezgodna z wersją systemu Windows 7) a co do reparacji nakładowej u mnie takie okienka nie występuje więc nie mogę tego przeprowadzić.

2 polubienia