Starsze gry

Witam. Robiłam instalacje systemu (Windows xp )Niby wszystko jest w porządku , są najnowsze stery do karty graficznej ( NvidiaGeforce 4 MX 440 ), najnowszy Direct . Problem zaczyna się przy próbie grania w starsze gry , np. Ghost Masters nie idzie płynnie , tylko tak jakby klatka po klatce, Black &white wygląda jakby ktos nia szarpał , nakładaja się jakieś dziwne rzeczy na obraz gry . Z nowymi grami jest ok, przed ponowną instalacja Windowsa stare gry chodziły dobrze. Może to te nowe sterowniki? Pomóżcie proszę !!

Nom, zainstaluj starsze.

Myslisz ,ze to faktycznie wina sterowników? Boje się zeby jeszcze gorzej nie namieszać.

Zawsze sterowniki pszeciez mozesz zmienic wiec niema co sie bac :wink:

Wyrzuć kartę z menedżera urządzeń , ściągnij program DriverCleaner, wyczyść dysk ze starych sterowników, po czym zainstaluj ten sterownik:

56.64

I zobacz jak będzie działać…

Problemy są wtedy,gdy masz starszą kartę,a ściągniesz zanowe sterowniki,albo te które ściągasz mogą mieć błędy

hehe, a ja ci jeszcze inny sposob zaproponuje: zainstaluj service packa (jedynke lub dwojke), ja mialem podobnie z GTA VC- nie chcialo dzialac, mielem zalamania grafiki, a po instalacji sp2 wszystko pieknie. :slight_smile:

Dzięki za pomoc , to faktycznie była sprawka sterowników, zainstalowałam starsze i wszystkie gry działają jak należy. :lol: :lol: :lol:

Ja polecam to:

Warto zerknąć na skróty klawiszowe(na samym dole), któe albo zmiejszaja liczbe klatek na sekunde, albo zwiększają. Bardzo pomocne przy niektórych starych grach,

Jak bezproblemowo uruchomić stare gry na każdym komputetrze? - http://opcg.net/index.php?id=gry/porady/dosbox/dosbox