Starszy laptop

Poszukuj starszego laptopa do max 700zł ( lepiej mniej:P )

od 1GB Ramu, dysk od 80gb, procek nie wiem jaki …

Interesują marki Dell, IBM, HP, te starsze !

Laptop do muzyki, ( FL Studio, ejay, VDJ, itp )

Mogę sprzedać HP PAVILION DV6710EW

160gb HDD, 2GB RAM, VISTA, AMD ATHLON DUAL CORE 1.9GhZ.

Cena około 1200zł do negocjacji. :wink:

nie, dziękuje :slight_smile:

Ten z mojego podpisu by cie nie interesował? Bateria około 2h jeszcze trzyma:P Ile byś dał?

Jakoś by uszło …

Szkoda ze 512MB…

Jaki to dokładnie ?

Zaproponuj coś ?

Szczerze wolał bym aby ktoś podał marki i modele poszczególnych laptopów a ja bym sobie wybrał już :smiley:

Aristo prestige 700. Jeszcze mam do niego torbę :stuck_out_tongue: i ładowarkę oczywiście :stuck_out_tongue:

nie dziękuje…

Jakie jeszcze polcecacie Delle, IBMy, i HP ?

nie wiem czemu ktoś przeniósł temat to działu “kupie”

Mi chodzi o podanie dobrych modeli, nie kupowanie na forum .,.

napisałem wyraźnie !

NIE CHCE TU KUPOWAĆ ŻADNEGO LAPTOPA, CHCE SIĘ DOWIEDZIEĆ KTÓRE LAPTOPY Z WYŻEJ WYMIENIONYCH FIRM SĄ DOBRE !

NIE WIEM KTO PRZENIÓSŁ TEMAT DO INNEGO DZIAŁY, NIE NAPISAŁEM " CHCE KUPIĆ " TYLKO “POSZUKUJE” CHCE ZNAĆ DOBRE MODELE Z DELLA,HP, I IBM !

POZDRAWIAM < FACEPALM>

Kamilu [Ronex], nie bulwersuj się tak. Osobiście nie polecam ci sprzętu HP - mam laptopa i drukarke tej firmy, drukarke wywaliłem na balkon po czym zaniosłem ją do U T Y L I Z A C J I, gdyż była badziewiacka, komputer jej nie odczytywał i … skończył się tusz :stuck_out_tongue:

Laptopów HP też nie polecam, korzystam z niego cały czas, dwa razy się popsuł z czego raz był na serwisowej naprawie gwarancyjnej, która trwala (uwaga bo się załamiecie) 2.5 miesiąca! Dwa i pół miesiąca nie miałem komputera, bo był na serwisowej gwarancji, która powinna trwać max. 14 dni.

Kupuj jakiegoś powerbooka jak ci nie przeszkadza PowerPC, a jak chcesz jakiegoś laptopa to bierz starszego Della. Firmę Dell polecam, bo produkuje naprawdę świetne produkty z których sam korzystam w domu jak i na zajęciach w szkole.

Pozdrawiam,

Damian M.