Start komputera problem

witam mam taki problem gdy chcę włączyć komputer to dzieje się coś takiego: klikam power wszystko startuje i nagle gaśnie po chwili sam startuje i gaśnie i tak do skutku nic nie pika w głośniczku na samym początku miały miejsce takie objawy ale tylko wtedy gdy komputer był odłączony całkowicie od prądu

Nie odłączałeś czegoś od kompa? Może źle z powrotem zamontowałeś.

nie nic nie robiłem

Zresetuj Bios: viewtopic.php?f=7&t=267235

Potem załaduj ustawienia zoptymalizowane i wykonaj aktualizację Biosu.

Jeżeli komputer nie będzie chciał wystartować, to sprawdź wszystkie podłączenia, a szczególnie dodatkowego zasilania. W ostateczności pożycz inny zasilacz i sprawdź na nim.

super startuje poprawnie tylko gdy się odłączy od sieci problem się pojawia

jeszcze jedno pytanko mam obudowę z panelem kontrolnym pokazuje temperaturę jaka jest w obudowie gdzie umieścić miernik temperatury bo coś mi się wydaje że od tego zależy praca wiatraka temperatura jaką mam to 32.9 c prędkość 1090 rpm

O który wiatrak, gdzie on się znajduje? Jeżeli na procesorze, to prędkość wiatraka zależy raczej od wewnętrznego czujnika lub sterowania na płycie głównej. Prędkość rośnie wraz ze wzrostem temperatury procesora.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

ostatnio znalazłem coś w internecie że podwójny start w płytach P35 no normalna sprawa :frowning: użytkownicy muszą do tego przywyknąć