Start->msconfig->"uruchamienie" - brak listy programów

Szanowni Państwo.

Jestem po formacie. Pracuje na IntelCore i5, Win 7, Po uruchomieniu “msconfig” w zakładce “URUCHOMIONE” widniej tylko jeden program - allplayer. I nic więcej

 

1.Gdzie błąd? Dlaczego tak się dzieje.

2.Co zrobić aby uzyskać całą listę uruchomionych programów w poleceniu msconfig(posiadam samsunga - a ten z koleji, ma troche swoich programów, które na starcie mi się włączają) Zawsze starałem się optymalizowac windowsa, jednakże spowodu nagłej awarii musiałem zrobić formata. I od tego czasu… dziwna sytuacja. Prosze o sugestie. Dziękuję

okPC

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ale tam nie ma zakładniki Uruchomione tylko Uruchamianie, tzn. jakie programy włączają się automatycznie po starcie. Jeśli jesteś świeżo po formacie to widocznie niczego jeszcze co dodało by swój wpis tam nie zainstalowałeś. Albo nie masz uprawnień administratora. 

Mygomoku - dzięki za zainteresowanie.

fakt, źle napisałem. Moim zdaniem, jest jakiś błąd. Od samsunga- mam programy które się uruchamiają (przed formatem były tam, i sam je wyłączałem), ponadto pamiętam - że chcociażby skype albo jakiś kombajn do odtwarzania filmów również tam był - teraz ich nie widać. // jestem adminstratorem pc.

 

korzystając z okazji, jakie jest twoje zdanie na temat podziału partycji? warto czy nie?

  1. Obecnie mam dwa dyski, na jednym windows na drugim inne rzeczy. I zastanawiam się, aby to jakoś sensownie podzielić typu “bezpieczeństwo - czyli zainstalowane, ale nie aktywne pakiety bezpieczeństwa, uruchomione co jakiś czas” , “filmy” , “programy” itp… <- warto talk zrobić?

  2. Na dysku C - gdzie zainstalowany jest windows mam jeszcze z 270GM wolnego miejsca. Czy tą partycje, mogę też ruszyć i podzielić ??

 

pytam, ponieważ nigdy nie zajmowałem się podziałem dysku… dzięki.

EASEUS Partition Manager Home Edition ew Gparted.

2.Tak, ponieważ ten program działa bez utraty danych.

 

Wracając do MSConfig, możesz wrzucić jakiś PrtScn, Z tym jak to teraz wygląda?

Polecam Autoruns. Pokaże Ci wszystko co się uruchamia.