Start systemu kończy się na logo, problem z reinstalacją

Witam mam taki problem iż właczam komputer zaczyna sie uruchamiać pojawia sie logo windows i na tym konczy sie uruchomienie.Więc próba przeinstalowania windowsa wkładam płytkę wchodzę w bios ustawiam na uruchom z cd zapamietuje i znowu problem nie uruchamia mi z płytki lecz wyskakuje ekran ja po błędzie zawieszeniu się i mam wybór tryb awaryjny itd.wybieram każda z opcji i lipa nic dalej tylko logo i nic więcej wchodzę ponownie w bios jest taki skrót F12 i próbuję tam ustawić by uruchomić z płytki ale + jest przy hard disk i nie mogę ni jak ustawić na cd room może ktoś pomoże jak którym klawiszem bo już próbowałem wszystkimi i nic wciąż uruchamia z twardziela może coś żle robie proszę o pomoc.Z góry dziękuje za porady.

Złączono Posta : 10.12.2006 (Nie) 14:18

Rozwiązałem już ten problem,otórz ponieważ to nie był mój komputer tylko kolegi instalowałem jego płytkę z windowsem i jak się okazało to ona sprawiała problem,czemu,może sie gdzieś zarysowała czy poprostu dlatego że nie była długo używana nie wiem,ale gdy tylko wyciągnąłem moją i próbowałem ją zainstalować wszystko powróciło do normy normalne uruchomienie z cd roomu itd.Dziękuję wszystkim za próbę pomocy. :smiley: