Start>Wszystkie programy. Bardzo długa lista. Jak zmienic?

Mój problem polega na tym, że mam na kompie zainstalowanych dużo programów. I jak wchodze na Start>Wszystkie programy to mi się pokazuje 4 kolumny z programami i zajmują cały ekran. Jest to dośc denerwujące bo ciężko coś tam znaleźc. Da się zrobic tak żebym np. miał tam 30 programów które chcę żeby były wyświetlane a reszta nie??? Jeżeli ktoś wie jak pomóc to proszę napisac.

po prostu usuń z listy niepotrzebne programy.

Odpowiednia opcja jest w menu kontekstowym, gdy klikniesz prawym na dany program.

A nie skasuje się wtedy cały program?? Bo wyskakuje komunikat: Czy chcesz napewno usunąc plik do kosza. Jak później go opróżnie to będą te programy na kompie?? Będą działały??

A nie prościej porobić sobie dodatkowe foldery i tam poprzeciągać posegregowane programy.

Np.:

Programy Systemowe

Programy Użytkowe

Programy Audio

Programy Video

Gry

A jak zrobic te foldery?? Bo jak klikam LPM to nie mam opcji Nowy folder.

Jak usuniesz foldery z Menu Start to programy pozostaną na dysku, ale nie będziesz miał do nich skrótów [będziesz musiał wchodzić, np. C:/Program Files/TwójProgram/Plik.exe]; dlatego jak pisał Mireczek to jest najprostsze wyjście [też z niego korzystam] . Pozdroo.

EDIT: Kliknij na Menu Start prawym klawiszem i kliknij Otwórz. Tam dalej chyba sobie poradzisz :stuck_out_tongue:

Te programy, których czesto nie uzywać, kliknij na nie prawym i je usuń. Wtedy do nich bedziesz mial dostep jedynie przez program files :mrgreen:

Oki już zrobiłem to co chciałem. Dzięki za pomoc. Na tym forum można polegac zawsze.:slight_smile: