Start8 dla Win 8.1 chowanie się paska zadań podczas przeciągania ikon na menu start8

Cześć. Gdy przeciągam ikonę na Start8 albo gdziekolwiek na pulpicie pasek zadań chowa się. System mój to oczywiście Win 8.1 x64. Używam najnowszej wersji Start8 czyli 1.5. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

kiedyś sprawdzałem ten dziwny start i moge powiedzieć że to badziewie troche jest:) sprawdzałeś np classic shella u mnie przynajmniej działa bez najmniejszego problemu.

Sprawdzałem classic shella ale najgorsze jest to no może nie najgorsze ale kupiłem start8. Wszystko działa gdyby nie to o czym pisałem wyżej. I nie wiem kiedyś sobie z tym poradziłem, bo zrobiłem to na starym koncie w Windows 8.1 x64bit a teraz nie mogę do tego dojść jak ja to zrobiłem. Może da się gdzieś skopiować ustawienia czy coś z Start8?

tego to ci nie powiem bo używałem tego czegoś 5 min:) jaki był sens płacenia za taki program?:slight_smile:

Wiesz dałem radę teraz mogę napisać.We właściwościach systemu w zaawansowanych w wydajności w ustawieniach trzeba odznaczyć wszystko i już powinno działać. :slight_smile: Grzebałem sporo także może coś pominąłem ale no jest to do zrobienia. Yeah! A sens jest taki, że start8 to całkiem fajny programik jest dużo lżejszy niż classic shell. I dużo ładniejszy jeśli się ustawi drugą opcję w konfiguracji start 8 w zakładce style. :smiley: Ja tam jestem zadowolony mimo wszystko. :slight_smile: