Start8 dla Win 8.1 chowanie się paska zadań podczas przeciągania ikon na menu start8


(dre4merOn) #1

Cześć. Gdy przeciągam ikonę na Start8 albo gdziekolwiek na pulpicie pasek zadań chowa się. System mój to oczywiście Win 8.1 x64. Używam najnowszej wersji Start8 czyli 1.5. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?


(MrBeckham666) #2

kiedyś sprawdzałem ten dziwny start i moge powiedzieć że to badziewie troche jest:) sprawdzałeś np classic shella u mnie przynajmniej działa bez najmniejszego problemu.


(dre4merOn) #3

Sprawdzałem classic shella ale najgorsze jest to no może nie najgorsze ale kupiłem start8. Wszystko działa gdyby nie to o czym pisałem wyżej. I nie wiem kiedyś sobie z tym poradziłem, bo zrobiłem to na starym koncie w Windows 8.1 x64bit a teraz nie mogę do tego dojść jak ja to zrobiłem. Może da się gdzieś skopiować ustawienia czy coś z Start8?


(MrBeckham666) #4

tego to ci nie powiem bo używałem tego czegoś 5 min:) jaki był sens płacenia za taki program?:slight_smile:


(dre4merOn) #5

Wiesz dałem radę teraz mogę napisać.We właściwościach systemu w zaawansowanych w wydajności w ustawieniach trzeba odznaczyć wszystko i już powinno działać. :slight_smile: Grzebałem sporo także może coś pominąłem ale no jest to do zrobienia. Yeah! A sens jest taki, że start8 to całkiem fajny programik jest dużo lżejszy niż classic shell. I dużo ładniejszy jeśli się ustawi drugą opcję w konfiguracji start 8 w zakładce style. :smiley: Ja tam jestem zadowolony mimo wszystko. :slight_smile: