Starter orange przez internet - warunki - kilka pytań

Witam.

Mam kilka pytań odnośnie darmowego starteru Orange Nowe Go / POP

zamawianego przez Internet.

Mianowicie:

  1. Czy aby zamówić starter muszę mieć ukończone 18 lat? :?

  2. Czy starter zostanie wysłany pocztą czy inna forma wysyłki? :?

W ogóle jak będzie to wyglądało?

  1. Czy moje dane (te co wysyłki) będą potem zarejestrowane w bazie Orange wraz z moim numerem?

O co chodzi z umową? Gdy kupimy taki starter w sklepie to nie ma żadnej umowy :frowning:

Świetnie by było gdyby wypowiedział się również ktoś, kto już w ten sposób zamawiał starter.

cze, podczas wypełniania formularza nie wymagaja podania peselu ani daty urodzenia, wiec mysle ze nie trzeba miec ukonczonych 18lat, mi przyslali poczta w skrzynce na listy mialem, te dane ktore podajesz sa potrzebne by przyslac ci na adres te starter oraz skoro im podasz te dane wiec je przyporzadkuja pod ten nr fona co wybierzesz i co ci przysla, nie ma zadnej umowy przy ofercie na karte, i jeszcze taki szczegol jesli zamowisz 16.11.2010 to mozesz sie spodziewac ze przysla ci tak po 14-16 dniach a starter musisz aktywowac w ciagu 30 dni od ZAMOWIENIA czyli jesli zamowisz 16.11 to masz czas na aktywacje nr do 16.12.2010, a jak juz aktywujesz to masz 14 dni by doladowac bo inaczej nr przepadnie, jesli dobrze sie orientuje mozna zamowic 5 starterow na karte w orangutanie , jesli sie myle prosze o sprostowanie bo jestem ciekaw, …ja przenioslem ten nr co mi przyslali do play fresh doladowalem za 5zl i mam na koncie glownym 6zl a na koncie promocyjnym 64zl na 3 meichy:P - polecam:P

  1. nie jest określony wiek. sam zamawiałem przed 18stką.

  2. normalny list pocztą

3)numer jest niezarejestrowany. aby go zarejestrować i np. przenieść do play w celu uzyskania darmowych 6 dych musisz wypełnić karte rejestracyjną w salonie orange.

jacex_28 , nie krzycz. Proszę zlikwidować wielkie litery w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978