Startujące programy wraz z windowsem

Siema :slight_smile:

Mam pytanko, które wpisy moge poodznaczać?

beznazwy1no2.th.jpg

A i jeszcze jedno, jak moge pozbyć się tego wpisu “dump”? Wcześniej dostałem wskazówki jak go usunąć ale on powrócił :?

Dzięki i pozdro :slight_smile:

Omnie za mnie wywaliłbym wszystko prócz starterów karty graficznej, dźwiękowej, i programów potrzebnych do sieci ( np: radiowej , jezeli taką masz) i antywirus oczywiście…bo jak znam życie masz pewnie tego więcej tam zaznaczonego niż widać na scree’nie :slight_smile:

ps. a to “dump” to chyba virus jakis :expressionless: pierwszy raz sie z tym spotykam…

Daj wiekszego screena bo jak widze to tam masz niezła liste…

Ściąnij sobie jv16 PowerTools i usuń ten wpis jak i inne niepotrzebne

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

Bez obawy możesz odznaczyć:

Daemon’a , Nero , Adobe Reader :slight_smile:

Aha i daj jeszcze drugiego screena jak zjedziesz tym suwaczkiem na dół, bo wszystkiego nie widać :wink:

bjpsmain => jeśli drukujesz okazjonalnie na czas druku po prostu włącza i po sprawie)

daemon => jeśli montujesz obraz tylko od czasu do czasu

nwiz,

nerocheck

obydwa adobe

nvmctray => za ikonke w trayu (niżej powinien być jeszcze nvmediacenter lub podobnie to ją też możesz odznaczyć)

stardock => jeśli nie chcesz dodatkowego paska na pulpicie

co do dumpa:

Panel sterowania => System => Zaawansowne => Uruchamianie i odzyskiwanie => Ustawienia i w sekcji zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na brak.

To tak gołym okiem bym wyrzucił.

Złączono Posta : 07.08.2006 (Pon) 0:59

to nie jest żaden wirus ;]

Ale niepokoi mnie co innego więć wklej jednak loga hijackthis

No jednak pierwszy raz to widze, ale skoro wpis wrócił no to jednak coś to musi być :stuck_out_tongue: pozdro :stuck_out_tongue: ide grać :smiley:

Narazie jeszcze nic nie usuwałem :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 07.08.2006 (Pon) 1:55

Zrobiłem to co kazałeś aju z dumpem. Moge ten wpis w HijackThis usunąć bo on dalej siedzi?

@aju po wyłączeniu informacji o debugowaniu, wrazie awarii nie pomoże Ci to w rozwiązniu problemu, a jak %systemroot%\system32\dumprep 0 -k pojawił się w autostarcie, to do takich błedów juz doszło, @Zuber prosze sprawdź zawartość pliku minidump, start-> uruchom-> %SystemRoot%\Minidump

OT ->KOSZ

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … st&p=49764

Również zdecydowanie polecam usunięcie tego narzędzia gdyż patrząc trzeźwo jest do niczego niepotrzebne.

Log jest ok. - syfu nie ma.

Zainstaluj koniecznie Service Pack 2