Stary filmik na tvp.pl

Witam. Chciałbym obejrzeć taki pewien filmik na tvp.pl ok. 2008 rok, lecz nie idzie go odtworzyć. “NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ
Niestety nie możemy wyświetlić tego materiału wideo
Twoja przeglądarke nie spełnia wymagań techcznych.
Poprawne wyświetlanie materiału w przeglądarkach:”

Oczywiście próbowałem na chrome i mozilli ale i tak nie działa. Poradzicie coś?

Jaki adres ?

1 polubienie

Może nie przekonwertowali i wymaga silverlight.

A Silverlight wspierano do Chrome 45 i Firefox 52 (forki z przedłużonym wsparciem nie wliczam bo pewnie i takowego nie używasz).

1 polubienie

Tak więc co miałbym zrobić żeby to odtworzyć?

Jak nie blokuje filmu logowanie, to podać link lub na próbę pobrać Silverlight i zobaczyć czy da radę Internert Explorer 11 się odpalić bez komunikatu “twoja przeglądarka nie spełnia wymagań technicznych”.

1 polubienie

Podaj dokładną wersję Windows.
Edu, N, Pro, Home?

1 polubienie

SilverLight nie pomaga, robiłem coś tam z linkiem i nic. Odpaliłem na Explolerze to jest taki komunikat: “Wideo x nie może zostać załadowane ze wzglęu na problem z siecią lub serwerem”. Posiadam Windows 10 Home.

Masz w systemie Windows Media Player?

1 polubienie

Tak, mam.

Naciśnij Win + R i wpisz Winver i Enter
Podaj dokładną wersję i kompilację windows.

1 polubienie

Microsoft Windows Wersja 1709 (kompilacja 16299.192)

System operacyjny Windows 10 Home i interfejs… itd.

Spróbuj zainstalować Media Feature Pack.
Ostatni link na dole
Windows 10 – z aktualizacją Fall Creators Update (numer 1709)

1 polubienie

Może daj link do tego filmiku, bo może się okazać, że winna leży po stronie tvp :slight_smile:

1 polubienie

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/na-celowniku/18042007/25146?start_rec=248

Celownik, TVP - podałem przykład. Pobrałem ten progam i nie mogę go odpalić - ten aktualizacja nie ma zastosowań do tego komputera.

U mmnie jak u autora postu.

NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ

Niestety nie możemy wyświetlić tego materiału wideo
Twoja przeglądarke nie spełnia wymagań techcznych.

1 polubienie

Na google chrome mam taki sam błąd, na IE 11 mam coś takiego - #4 Wideo (18.04.2007) nie może zostać załadowane ze względu na problem z siecią bądź serwerem.

1 polubienie

Rzeczywiście, nie da się odtworzyć. Co więcej, cała struktura katalogu z programami TVP nie istnieje. Po przejściu do katalogu otrzymujemy błąd. Może dlatego nie można załadować filmiku, bo na serwerze jest rozpizdziel w ścieżkach do plików.

2 polubienia

Potwierdzam , nie da się odtworzyć . Wina TVP .

1 polubienie