Stary folder "Kosz" z XP w Windowsie 7

Stary folder “Kosz” z XP w Windowsie 7.

 

Chciałem przywrócić wszystkie dane. Wybrałem “Przywróć z Menu exploratora Win7”

ale nie wiadomo gdzie przywróciło pliki…

Tak sobie pomyślałem, że poszukam po ostatniej modyfikacji jakiś folder i nic, nie ma ostatnich zmian…

Więc gdzie mogło to przywrócić, ewentualnie nie przywróciło a skasowało ?

 

S-1-5-21-3177431358-1015821002-1608614537-1000*plik(i) (nieuszkodzone)*

Przywróciło w miejsce oryginalnego położenia plików (przed skasowaniem).

pocolog - Nie wiadomo gdzie znajduje się orginalne położenie. Po kilku latach wątpie czy ta sciezka istnieje (raczej NIE ISTNIEJE)

Kilka lat trzymałeś coś w koszu? Jeśli ścieżka nie istnieje to została utworzona razem z plikiem. Nie jestem pewien z jaką datą Windows przywraca stare pliki może oryginalną - spróbuj poszukać tych najstarszych zamiast najnowszych, lub po nazwie, rozmiarze. Ciężko cokolwiek poradzić kiedy mleko się już rozlało. Następnym razem sprawdź oryginalne położenie przywracanych plików klikając ich właściwości w koszu - powinno być podane, lub przywróć je przeciągając w wybrane przez siebie pomijając funkcję przywróć.

Nadal istnieje - sprawdziłem. Nic nie przywróciło…

 

Partycja/dysk tworzone były w Systemie XP.

Dysk przeleżał kilka lat, podłączyłem go, były wszystkie dane i kosz z usuniętymi danymi (ALE NA DYSKU NADAL ISTNIEJĄ NIENARUSZONE)

 

 

Znasz sposób na kompatybilne przywracania danych z XP do 7?

Mogę po prostu skopiować, ale chce przywrócić oryginalne nazwy plików, ewentualnie TYLKO poprzednie nazwy folderów(o ile to możliwe)