Stary komp, a nowe gry:(

Witam!Prosze możecie mi zrobic spis w miare nowych gier które pójda na.:

celeron 2.0,radeon 9200 128 mb,256 DDR,asrock płyta głowna.

piszcie:)

Jaki gatunek gier cię interesuje, bo wszystkich to raczej nie da rady wymienić, ja mam podobny konfig więc mogę ci doradzić gry, które mi chodzą. :slight_smile:

suuuuuper,interesuje się FPS,przygodówkami i samochodowe,strzelanki,sportowe,a może jakiś symulator doradzisz??niznosze strategi,

P.S doradz mi co sciągnąc ??

Oczywiście masz na myśli ściągnięcie ze sklepowej półki. Jeżeli tak to mogę ci polecić Colin McRae Rally 04, Colin McRae Rally 2005, ToCa Race Driver 2, GTA San Andreas, Call of Duty, Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2, NFS Most Wanted, Sid Meier’s Pirates, LEGO Star Wars, LEGO Star Wars II: Original Trilogy, Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora Tomorrow.

a jakieś nowsze??

Nisestety w twoim kompie mocnym ograniczeniem jae grafa

Napisz jeszcze czy twoja karta to Radeon 9200 czy może przypadkiem Radeon 9200 SE

Adamkoo nowsze? a te wymienione przez kolege to wg ciebei stare? ty ciesz sie ze i te beda ci chodzic. bo o Oblivionie to ty zapomnij ze ci pojdzie…a to jedna z nowszych.

Złączono Posta : 23.09.2006 (Sob) 17:06

nowe gry wymagaja minimum pol giga ramu i grafike z przedziału gf 6600 lub wyzej zeby grac na niskich - srednich detalach w rozdzielczosci 1024x768.

ja mam raden 9200 SE,ale call of duty 2 smiga need for speed wast monte d też,czyli jakies nowsze tez będą:)podajcie przykładay:)

… jakie to śmiganie. musisz ustawiać niższe detale itp.nowsze gry?oblivion.gothic 3(premiera niedlugo) heroes 5. age of empires 3

Adamkoo muszę cię zmartwić, bo ja mam Radeona 9200 ale pełnego, tzn. ze 128 bitową pamięcią, ale nie zmienia to faktu, że te gry mogą ci jako tako chodzić.

Adamkoo karta z 64 bitową szyną do pamięci nie jest w stanie generowac przyzwoitej ilości klatek w nowych grach i takie sa fakty to karty do biura a nie dla gracza . wiec nie zabieraj sie za najnowsze gry bo ci nie pojda. a jak pojda to w najnizszych trybach.

no ,ale co niektóre napewno pójdą,to możecie podac jakies przykładay:)

Adamkoo a google nie znasz?porozglądaj sie po wydawcach gier w polsce. i zobacz co wyszło. wymagania też są podane więc w czym problem? :evil: