Stary komputer ! DOBRY ! NISKA CENA!

Witam. Mam do sprzedania komputer …

Nie wiem jakiej nazwy procesor ale wiem ,że ma procek 750 mhz , pamięć (chyba) 20gb HDD , 128 mb ram SDR i karta grafiki chyba 32mb , odtwarzacz cd , na życzenie mogę dorzucić napęd DVD (można go uznać za uszkodzony , ponieważ trzeba parę razy kliknąć na przycisk wysunięcia , czasami nie czyta płyt przez co trzeba wciskać jeszcze raz płytę … Zdjęcia i nazwy procka oraz karty prześle pod przesłany mi adres.

Kontakt : gg 7034130 , tel 787015837 , email kamiol98@gmail.com .

Cena za sam komputer 100zł z monitorem (monitor pudło xd) 115 zł a jeśli dasz 130 zł dorzucę głośniki firmy Apollo (kolor czarny) Cena do małej negocjacji … a co do transportu to się ustali …

Miejscowość : Rybarzowice koło Bielska-Białej lub koło Żywca , woj. śląskie .

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt … najlepiej przez Gadu-Gadu .

Z tym komputerem wiążą mi się przemiłe wspomnienia . Daję go za taką cenę , ponieważ jestem trochę do niego przywiązany :confused: bardzo go lubiłem. Mile widziany odbiór osobisty.

Działa gta 4,cod black ops ^^ ?

dobry żart. a tak na serio to nie wiem czy opłaca się sprzedawać ten komp przesyłka jakieś 20zł to już zostaje 80zł za 80zł nie wiem czy opłaca się sprzedać. lepiej dać komuś w prezencie tak kompa do neta i może gg.

Ale raczej odbiór osobisty …

Sprzedaje tego kompa bo brakuje mi 100zł do xbox 360 :stuck_out_tongue:

Za 100 zł sprzedam ci mojego w dużo lepszym stanie i podzespołach warty 150 zł może …

Ja na twoim miejscu wstawił bym go na allegro albo do jakiego komisu z nim, może jeszcze rozejrzyj się czy ktoś ze znajomych nie chciał by komputer tak tylko żeby nieraz coś na internecie sprawdzić i dasz mu go za np 50zł i flaszkę. Daj go najlepiej na allegro licytacja od 30zł cena minimalna 100zł i zobacz co z tym będzie. A jeżeli jesteś do niego przywiązany możesz lepiej w inny sposób zarobić te 100zł.

Za 100zł kopiłem kompa z celeronem 2.4GHz 512 ramu i dyskiem 40gb grafika zasilaczem i nagrywarką dvd. Więc myślę ze za flaszkę się go możesz pozbyć