Stary komputer ile jest wart?

Witam

Prosiłbym o pomoc..gdyż zastawiam się czy warto wyciągać kasę na tego PC'ta.Mam 230zł i co bym mógł kupić do tego kompa jeśli woogule warto..czy warto woogule coś wymieniać w nim..kompa mam zamiar kupić za rok jak ta cała technologia zwolni tempo.Mam płytę z Agp x4 i jakoś nie ciągnie mnie do PCi-E. Za pomoc dziękuje z góry :)

Na powyższe pytanie znam już odpowiedz 8) Teraz pytam się za ile mógłbym go sprzedać na allegro czyli ile za częsci do niego??

To nie Afryka… Uważam, ze nie warto bo jak bedziesz kupowal to dolozysz ta kase do nowki.

Mam podobny problem…

Za ta kasę możesz dokupić ramu, tak żeby było minimum 1GB, kupić np. Radeona 9700RPO. Nic więcej się nie opłaca. Lepiej już zmienić wszystko. Bo kupując np. nowy procesor automatycznie musisz kupić nowy ram, kartę grafiki itd…

Z tego co wiem to mogę dać procesor maksymalny athlon xp 2600+ dałby to jakiś przyrost w grach?

Przy obecnej karcie graficznej i pamięci NIE. To po prostu się nie opłaca bo za procesor dasz 200zł…

No wiec ile są warte te częsci?;D

Sprawdź za ile te części są na allegro :slight_smile:

Sprawdź sobie na allegro i policz :stuck_out_tongue: To wcale nie jest trudne.

ok ;d dzieki za pomoc :slight_smile:

co to wnosi do tematu?

ahgahahaha a kto to powiedział? zależy co chce zmieniać, jeżeli mobo to już pewnie z tych nowszych pod pci-e i ddr2 to wtedy tak…

Jeżeli chodzi o ten komputer co masz w opisie to dostaniesz ok 400-500 zł. może trochę mniej

Na allegro.pl tam wszystko idzie zawsze taniej. Wiec jak juz to sprzedaj go znajomym. Na allegro mozesz byc poprostu bezkonkurencyjny znaczy nikt nie bedzie chciał kupic twojego sprzetu z powodu ceny. A wracając do tematu to nie dokładaj juz nic do tego kompa jak juz to nówkę KUP :slight_smile: