Stary kosz, nowy system

Ostatnio byłem zmuszony przeinstalować system (Windows 7). Zapomniałem jednak przed sformatowaniem dysku C (na którym znajdował się “stary” system) usunąć z kosza dane znajdujące się na innym dysku. Teraz jednak zauważyłem, że pliki znajdujące się na dysku D zajmują łącznie mniej miejsca, niż to jest widoczne w podsumowaniu całego dysku (różnica wynosi 1,36 GB, czyli tyle ile znajdowało się w koszu poprzedniego (starego) systemu.

Czy ktoś wie w jaki sposób usunąć te “niewidzialne” już pliki.

Włącz opcję, aby były pokazywane pliki ukryte i systemowe. Następnie wejdź na wymieniony dysk D i tam powinien być folder (lub z ikoną Kosza) o nazwie Recycle. Sprawdź, ile zajmuje ten folder, a następnie jeśli zajdzie potrzeba, usuń zbędne pliki.

Wpisz w uruchom: cleanmgr i wybierz dysk, wybierz opcje usuwania i ewentualny podgląd plików do usunięcia i zatwierdź.

nie mam nigdzie na tym dysku folderu Recycle. Jasiek.w zrobiłem tak jak radziłeś ale nadal mam ten problem:

4ce17dc58c45c01em.jpg

(okienko po lewej - podsumowanie dysku D, po prawej łączna pojemność wszystkich (również ukrytych folderów).