Stary laptop i sterowniki

witam,zakupilem sobie stary laptop chyba z 1997r,asus L7200 i na od razu sobie zainstalowalem xp,ale na xp mialem za malo ramu(96 a xp potrzebuje na rozruch sam 128) to musialem albo zwiekszyc ram albo zmienic oprogramowanie na w98,oczywiscie wybralem 98 bo ram do starych laptopow ciezko dostac.No i teraz zaczal sie moj problem,kazdyb chyba wie ze xp ma w sobie sterowniki do laptopow,ale nie windows 98,rozdzielczosc mi sie zmniejszyla na 640 na 480 i mam 16 bitow czyli normalnie tragedia,zaczalem oczywiscie szukac sterownikow,od stron asusa i innych nic nie pomagajacych mi stronach.Zeszlo mi to juz prawie 2 dni i dalej nic,i w koncu zrezygnowalem ,i bede musial was prosic o pomoc w tej sprawie,wiadomo ze nie mam sterownikow grafiki czy monitora sam juz nie wiem bo jestem padniety.pomagalem sobie everestem i dalej nic,everestb mi wykazal takie dane-TYP PROCESORA-Mobile Intel Celeron-A,300mhz(4,5 67) PLYTA GLOWNA-ASUSTeK Computer Inc. L7300 Main Board,CHIPSE-Intel 82440BX/ZX,KARTA GRAFICZNA- PCI standard (VGA)

NO i tyle wiem,poza tym nigdy sie tak nie naszukalem,prosze o pomoc i z gory dziekuje.pozdrawiam

:shock:

kukumalu Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

hmmm,nie wiem co ci przeszkadza ze nie ma polskich znakow,mam nadzieje ze to tylko jeden twoj problem zyciowy ze ktos nie wstawil polskich znakow,a ten ktos ma wloska instalke windowsa 98 na ktorej nie ma tych owych polskich znakow a gdyby byly bym na pewno je wstawil.pozdrawiam