Stary opis

Mógł by ktoś zaktualizowac ten wpis :?:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

Nie dość skuteczny, tylko skuteczny. W wersji darmowej program nei posiada skanera poczty przychodzącej ani wychodzącej… Jednakże skanuje pliki otwierane i zapisywane na dysku umożliwiając natychmiastowe wykrycie zagrorzenia.

Warto dodać także iż program nei skonfigurowany poprawnie bądź wcale osiąga jedynie 60% skuteczności.

Poprawicie :?: :slight_smile: :slight_smile:

pzdr!

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Opis zostanie wkrótce zaktualizowany.

Widze nie mrawo idzie :stuck_out_tongue: To może ja napisze opis a Wy tylko wstawicie :?: Co Wy na taki układ :?:

pzdr!

Zapraszam do pomocy z codziennymi aktualizacjami programów i pisaniem newsów - przekonasz się jak “niemrawo” idzie codzienna praca z vortalem. Myślę, że jeden dzień wystarczy abyś miał dość :stuck_out_tongue:

Możesz podesłać na maila redakcyjnego swoją propozycję ale opisy wolimy tworzyć sami aby były możliwie obiektywne i nie było problemów z prawami autorskimi.

Uwagę zgłosiłeś w weekend, a my też czasami potrzebujemy odpocząć. Od wczoraj AntiVir PersonalEdition przechodzi od nowa procedurą jaką przechodzi każdy nowo dodawany do serwisu soft. Tzn. został zainstalowany na dedykowanym do tego celu komputerze i sprawdzamy jak się spisuje w praktyce. Usunęliśmy już tekst o skanowaniu poczty, a cały opis będzie przygotowany od nowa, w ciągu 1-2 dni.

Sorki za to pospieszanie… Napewno jest pracy multum…

To ja grzecznie poczekam :slight_smile:

Złączono Posta : 13.09.2006 (Sro) 17:15

Wkradła się literówka :stuck_out_tongue: Zabrakło u programu :slight_smile:

Nie mniej tekst napisany bardoz dobrze :slight_smile: