Stary pasek i okna na windows'ie xp?

Witam, wczoraj znów zrobiłem formata, tym razem mam system XP Pro oryginal. Kiedy uzupełniałem sterowniki płyty, wyskoczył komunikat coś o przeinstalowaniu SP3. Zrobiłem to i od tamtej chwili okna folderów, przeglądarka i pasek start mają szary wygląd rodem z '95 czy '98. Macie jakieś pomysły?

Zobacz: Właściwości paska zadań i i Menu start - zobacz czy nie masz ustawionego klasycznego menu start

sprawdź w czy masz włączoną usługę kompozycje,

Panel Sterowania --> Narzędzia Administracyjne --> Usługi i szukasz kompozycje jeśli jest wyłączona to włączasz na automatyczna

Panel steowania /System /Zaawansowane /Ustawienia wizualne.Wybierz ,czy potrzebny Ci jest wygląd czy wydajność systemu.Zainstalowałeś odpowiedni sterownik grafiki…?

Tak tak mam na płycie sterowniki, GeForce 5200 moge ze stronki nvidia drugi raz pobrac jesli to ma pomóc. Koledzy wyżej próbowałem już tego sposobu ale nie pomógł. Problem rozwiązałem, wszedłem z głupoty w jakąś stronkę gdzie pobiera się style do xp, tam było napisane, że te style nie chaczą bez Uxtheme Multi-patcher . zainstalowałem tego multi i problem się rozwiązał. Dziękuję za pomoc.

Małe pytanie, dlaczego po przeinstalowaniu SP3 filmy i muzyka przestały się zacinać?

SP3 to Wizard “czarodziej”.System dostał nowe sterowniki,łatki. I wyrzuć tego Muti patchera…system ma chodzić sam.