Stary telewizor jako monitor dla nowego laptopa

Witam

Chciałbym aby mój dosyć stary telewizor firmy Telestar wyposażony jedynie w wejście AV oraz wejście na Eurozłącze robił jako monitor dla w miare nowego laptopa firmy Asus (karta graficzna NVidia GeForce 9300M G), który ma raczej wszystkie wejścia i wyjścia co powinien. Nie znam się na tym za bardzo. Czy jest to możliwe, jeśli tak, to co potrzebuję aby takiego połączenia dokonać?

Ja swojego laptopa podłączyłem do telewizora DAEWOO przez S-Video. Tyle tylko, że mam na SCART (eurozłącze) taki konwerter (chinch, SCART, S-Video). Podłączyłem i śmiga. Jak masz S-Video to dasz radę.

Taniej wyjdzie kupić monitor CRT. Jeśli nie chcesz oglądać filmów na ekranie telewizora, to takie połączenie nie ma żadnego sensu, a problemów może być kilka, np. brak koloru przy niskiej jakości przejściówce.

Laptop posiada siedmiopiniowe gniazdo S-Video i mam do niego kabel zakończony pojedynczym pomarańczowym wejściem AV. Tylko co z tym dalej zrobić?

/edit

Głównie dla filmów zależy mi na tym połączeniu. Nic chcę kupować, tylko wykorzystać to, co mam :slight_smile: