Stary wygląd playlisty w nowym programie foobar2000

Otóż bardzo mi nie pasuje taki układ playlisty w nowszym fobarze2000 . Do wersji 0.9.4.5 wszystko było dobrze a powyżej tej listy już bardzo żłe , bo nie segreguje mi tak playlisty jak w starym foobarze. Jak przywrócic stary uklad playlisty w nowym foobarze ? Chcę aby było niemalże identycznie jak w starej wersji. Prosze o pomoc.

Ciężko zgadnąć jak masz skonfigurowanego Foobara. Możliwe, że zamiast NG Playlist powinieneś włączyć Columns Playlist. Przynajmniej jeśli używasz Columns UI to: preferencje - columns UI - layout - na Horizontal Splitter klikasz prawym - insert panel - playlist view - columns playlist. No i usuwasz NG Playlist. Tak by było u mnie.

http://yfrog.com/1xfookj

O mniej więcej tak to by u mnie wyglądało.

To jest inny układ. Zerknij(nalepiej pobierz i sprawdź) np. na Foobar 0.9.4.4 zupełnie inny niż ten na obrazku. Ja obecnie mam wersje 0.9.6.5 i dalej mimo zmianw pokazywaniu , dalej nie ejst to samo co w starej wersji.

To na obrazku to było NG Playlist. Columns Playlist wygląda tak: http://yfrog.com/0vschowek1kj Jak dla mnie sortowanie w tym układzie to bajka. NG Playlist ma swoje fochy, ale za to jest ładniejsze.

Jeśli chodzi o archiwalne wydania, to odsyłam Cię na forum foobara, tam są prawdziwi weterani i specjaliści, na pewno doradzą lepiej.