Stary wygląd windowsa w 7

Witam mam problem ponieważ po zainstalowaniu gry windows 7 zgłupiał. Pasek zadań zmienił wygląd na ten ze starszych wersji oraz to że wszystkie ikony kierują się wprost do opery ( np. przy próbie otworzenie adobe reader 9 otwiera się opera i próbuje ściągnąć plik z internetu który również straciłam).

Niestety również nie mogę przywrócić systemu.

Proszę o pomoc.

spróbuj uruchomic komputer z f8 i wybierz opcje napraw komputer i tam wybierz przywracanie systemu i wybierz dzien w którym wszystko było ok.

Niestety nic nie wyskakuje próbowałam 4 razy i nic.

Witaj :slight_smile:

może gra fałszywa :slight_smile:

a tę metode sprawdzałeś czy coś zmieni

klik na pulpicie-prawy klawisz myszy personalizuj i kliknij w tło pulpitu

zrób też skan programem

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

przywróć system ale zrób to z poziomu Windowsa bo najprościej… w tym celu:

Panel sterowania—> System i zabezpieczenia—> Kopia zapasowa/przywracanie—> odzyskaj ustawienia systemu na tym komputerze—> Otwórz przywracanie systemu

wybierasz ten punkt przywracania z datą gdy nie miałaś problemów opisanych wyżej

przywracanie może trochę potrwać wiec cierpliwości

sandrunianiunia ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałaś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Po instalacji systemu i instalacji sterowników do karty graficznej - jeżeli chcesz mieć efekty typu przezroczyste okna - kliknij Start - prawy przycisk myszy na Komputer - Właściwości - kliknij w Kwalifikacja systemu jest niedostępna i w oknie które zostanie otwarte kliknij Uruchom test albo Klasyfikuj ten komputer.

http://vpx.pl/i/2012/06/11/3NLMg.png

http://vpx.pl/i/2012/06/11/R5wcl.png

http://vpx.pl/i/2012/06/11/byGWD.png

W razie gdyby powyższe nie pomogło, zobacz:

ustawienie-wygladu-paska-zadan-t488126.html#p3075003

Może to infekcja? Wykonaj log w OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 albo OTLPE gdy system nie działa: http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/ Następnie możesz kliknąć w ikonę wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem możesz z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

W razie dalszych problemów zobacz problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html

Gdy wszystko będzie dobrze wykonuj kopie zapasowe. Na przyszłość polecam bezpłatne narzędzie Paragona: http://www.sendspace.pl/file/29be869eb8 … cjaparagon Program do odczytu instrukcji http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reade … 11539.html lub http://www.dobreprogramy.pl/Foxit-Reade … 14318.html Tak to działa. Przykładowo instalujesz i konfigurujesz system, uruchamiasz komputer z płyty Paragona, tworzysz obraz partycji systemowej albo całego dysku na inną partycję albo inny dysk albo nawet pendrive. W razie problemów uruchamiasz komputer z płyty Paragona i odtwarzasz obraz. I wszystko znowu działa. Albo na przykład możesz zrobić obraz partycji C na partycji D (jeżeli takowe masz) i w razie gdyby system padł, to uruchamiasz komputer z płyty Paragona i odtwarzasz obraz partycji C z partycji D. I wszystko działa. Jest mnóstwo możliwości, narzędzie jest proste w obsłudze, robisz obraz raz i zapominasz do czasu awarii. Albo wbudowany w Windows mechanizm kopii zapasowych http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind … nd-restore (więcej w Google, hasło typu “kopie zapasowe Windows 7”.

Trzymam kciuki. Daj znać o efektach.

Pozdrawiam!

Niektóre płyty główne mają do tego przypisany inny klawisz np. F10 lub F5.