Stat24 - stat.4u.pl , wasze opinie

Witam :smiley:

Czytałem wiele opinii na temat tych “statystyk” zarówno dobrych i tez tych mniej dobrych :?

jednak mam nadzieje ze w ankiecie poznam z jakich statystyk korzystają użytkownicy DP, którzy prowadza własne stronki :wink:

Ja korzystam z stat.4u.pl i jak narazie jest ok (bo się dziś dopiero tam zarejestrowałem :stuck_out_tongue: )

Ja korzystam z Google Analytics.

ja stat.4u.pl i osobiście polecam :slight_smile:

Google Analytics bez wątpienia najlepsze. Google ma bardzo ciekawe plany co do tej usługi (znaczy do każdej ma, ale to co innego :P), w przyszłości najprawdopodobniej statystyki będą zintegrowane z AdSense. Czytaj blogi na bieżąco, warto ;). Już teraz jest wiele funkcji, bez których sobie nie wyobrażam statów (np. comiesięczna wysyłka wyników na maila, różne rodzaje eksportu). Tylko szkoda, że Google wie o mnie już praktycznie wszystko. Zna moje maile, zna moje plany (kalendarz), wie ile zarabiam na reklamach, wie kto ogląda moje strony i jeszcze by się coś znalazło. Grrrr…

Jeżeli chodzi o stat.pl, to wg mnie lekko zawyża. Minusem jest tez fakt, że wszystko mamy wyplute Flaszem. Mimo to korzystam, zawsze lepiej mieć jakąś skalę porównawczą (wiem, że staty są w miarę prawdziwe, bo dwa niezależne serwisu pokazują podobne statystyki).

Bierz GA.

stat24 lepsze, stat4u źle zlicza wejścia, zlicza ich więcej niż było faktycznie 8)

W 100% polecam! Też korzystam i mogę zachwalać. Integruje się z (będzie) Google Adsense, licznik odsłon, przeglądarki, systemy, odsyłania ze stron, wyszukiwarek i inne. Mam 2 konta założone i mogę tylko chwalić.

aby sie dowiedzec (na wlasnej skorze) mam juz obydwie statystyki zobaczymy :wink:

stat.4u, próbowałem stat24 jednak strasznie wolno się wczytuje to (czasami w ogóle się nie wczyta). Dobre są też zainstalowane na własnym serwerze np. http://bbclone.de .