Status kontaktów w mirandzie

Witam. Mam problem z mirandą. Korzystam na niej jedynie z protokołu gg. Po zalogowaniu się w liście kontaktów nie widzę ich statusu (tzn. wszystkie osoby mają status niewidoczy a faktycznie tak nie jest) Kontrolnie włączyłem gg10 z moim profilem na innym kompie i wszystko jest ok. Ma może ktoś jakiś pomysł. Dodam że miranda jest na bieżąco aktualizowana, ale nie jest zainstalowana, tylko działa w trybie portable. Na wypadek “spapranej” aktualizacji mam spakowaną kopię mirandy sprzed kilku miesięcy, ale po jej włączeniu jest tak samo.

Komunikatora używam od dość dawna, pobrałem skonfigurowaną wstępnie wersję ze strony:http://blog.luniewski.eu/2009/06/21/skonfigurowana-miranda-im-0-8/

Cieszę się, że zainteresowałeś się moją wersją. Zerknij na ten link: http://blog.luniewski.eu/2010/12/18/sko … da-im-0-9/ bo 0.8 jest nieaktualizowana przeze mnie, zaraz poprawię wpis na blogu.

Dzięki za odpowiedź. Mirandę aktualizowałem na bieżąco i do tej pory nie wiem co jej było. Problem który u mnie się pojawił zniknął sam po kilku dniach. Nie wiem co było przyczyną.