Status


(Ewa12 12) #1

Mój prob lem dotyczy gg w telefonie. Pobralam te 20mb za 5 zl... nawet w kopmuterze zmienilam haslo na inne.. i probuje sie zaloogowac na komorce to zmieniajac status na dstp. wyskakuje komunikat: Zle haslo. Jak to? mozliwe?? ;// Dlaczego tak sie robi? Moze ktos wytluamczyc? Moze cos zle mam ustawione czy cos...


(adam749) #2

Te hasło które się ustawia w ustawieniach GG jest do profilu na komputerze i nic nie ma wspólnego z numerem GG i jego hasłem. Hasło do numeru możesz zmienić tu: http://login.gadu-gadu.pl

J/w napisałem hasło profilu w kompie i hasło numeru to 2 różne hasła, więc może w telefonie wpisujesz te do kompa a nie do numeru?


(Ewa12 12) #3

Daltego sie dziwie ze niew chodzi... Zmienilam na komputerze i podalam teraz w telefonie i sytuacja sie powtarza

-- Dodane 15.03.2009 (N) 17:53 --

Ok juz mi wyszlo... zapomnialam o tym drugim hasle ..ale sobie przypomnialam.. po dlugosci.. jak popatrzalam w ustawieniach :smiley:


(Agatonster) #4

Chocco ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.