Status

Mój prob lem dotyczy gg w telefonie. Pobralam te 20mb za 5 zl… nawet w kopmuterze zmienilam haslo na inne… i probuje sie zaloogowac na komorce to zmieniajac status na dstp. wyskakuje komunikat: Zle haslo. Jak to? mozliwe?? ;// Dlaczego tak sie robi? Moze ktos wytluamczyc? Moze cos zle mam ustawione czy cos…

Te hasło które się ustawia w ustawieniach GG jest do profilu na komputerze i nic nie ma wspólnego z numerem GG i jego hasłem. Hasło do numeru możesz zmienić tu: http://login.gadu-gadu.pl

J/w napisałem hasło profilu w kompie i hasło numeru to 2 różne hasła, więc może w telefonie wpisujesz te do kompa a nie do numeru?

Daltego sie dziwie ze niew chodzi… Zmienilam na komputerze i podalam teraz w telefonie i sytuacja sie powtarza

Dodane 15.03.2009 (N) 17:53

Ok juz mi wyszlo… zapomnialam o tym drugim hasle …ale sobie przypomnialam… po dlugosci… jak popatrzalam w ustawieniach :smiley:

Chocco ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.