Statusy GG I Tlena

nie musi, i zastanów sie na drugi raz co piszesz i nie wprowadzaj w błąd, taki drobny element nie bedzie zwalniał ładowania stronki :twisted:

:x

To co powiedziałeś jest bardzo nielogiczne.

Jeśli dodatkowy element nie przyspieszy ładowania strony, to musi je opóźnić :smiley:

Ponieważ jednak spowolnienie będzie niezauważalne

argument Canaletto jest, najdelikatniej mówiąc, śmieszny :lol:

Dla mnie zauważalne. Jestem abstynentem.

Przykładowy rozmiar takiego pliku:

Rzeczywiście zauważalne 8)

to może teraz ktos z adminków by sie na ten temat wypowiedział?

la_verdad, z czego ty zaraz robisz dyskusje?? :shock: Napisał to napisał, powiedzieliście mu, że ten hack nic nie wnosi do długości ładowania strony i ok a ty zaraz się do adminów odnisisz, bo sobie Canaletto napisał coś nieprawdziwego, kazdy ma prawo do błędu, przystopuj :slight_smile:

ale człowieku o co ci chodzi, ja czekam teraz na ruch adminków w strone nowego hacku :twisted: a nie że canaletto sie pomylił :lol:

i z czego ty robisz dyskusje :twisted:

napisałem :

żeby się admin wypowiedział na temat nowego hacka :twisted:

bo kolega takowy znalazł i wypadało by jeszcze małą zmiane zrobić :!:

Wybacz kolego ale z tego co mi wiadomo forum DP jeszcze nie jest Twoją własnością i nie Ty tu decydujesz co wypada a co nie :twisted:

Ja wywnioskowałem z twojego postu, ze chodzi o Canaletta :smiley: A jeżeli chodzi o hack to jest mi to obojętne :wink:

Jeśli chodzi o hacka, dla mnie jest to obojętne i zbędne, ale jeśli chcecie, za parę minut pojawi się na forum.

Jeśli chodzi o ewentualne spowolnienie ładowania, to oczywiście, że spowolni. Każde kolejna wyciągnięta wartość z bazy, a potem wyrenderowanie kawałka kodu, to kolejne spowolnienie, tak, że Canaletto MA RACJĘ.

Nie mniej jednak, ta modyfikacja jest na tyle mała, że praktycznie bez znaczenia, nikt nie zauważy różnicy w ładowaniu forum :slight_smile:

to jak możesz to możesz takie cus zrobić :slight_smile:

Będzie to fajny kolejny bajerek :slight_smile:

To ja to napiszę tak:

Kolejny fajny, nikomu niepotrzebny bajerek...

Złączono Posta : 11.07.2005 (Pon) 12:48

Tak więc jak chcieliście, tak macie, Lazikar właśnie wrzucił Skype.

Chcieliscie to macie. :slight_smile:

dziekuje ci serdecznie :slight_smile:

no i problem z głowy :wink: a modyfikacja na pewno sie przyda

do userów forum:

ci którzy chcieli tak bardzo tej modyfikacji niech teraz pokarza ze była potrzebna i ustawią sobie w profilu swój nick ze skype’a

Paweł i la_verdad jeszcze nie wpisali sobie Skype do profilu 8) :wink:

Najwidoczniej tak to było potrzebne. :wink:

Mnie się pomysl podoba :smiley:

własnie juz to zrobiłem :slight_smile:

bardzo było potrzebne :D:D

teraz mozna do siebie nawet dzwonic :D:D

już własnie to masz