Statusy GG I Tlena

Jak zapewne wszyscy już zdążyli zobaczyć mamy na forum znowu wyświetlane statusy GG i Tlena.

Wszystkie osoby, które maja w profilu wpisane longin@tlen.pl muszą wejść w profil i kliknąć wyślij lub zwyczajnie usunąć @tlen.pl.

W tej chwili nie ma już znaczenia jak wpiszemy informacje w okienko tlena czy z @tlen.pl czy nie. I tak wszystko poza longinem zostanie automatycznie skasowane.

spoko sprawa :stuck_out_tongue:

Widze że forum się polepsza…już prawie ideał :smiley:

Brawo.

bardzo fajnie teraz jest :smiley:

:stuck_out_tongue:

la_verdad tak apropo. Ta informacja jest własnie dla ciebie. Zobacz profil. :wink:

:oops: sorka, juz poprawiłem

Widze że kolega paweł w temacie skype napisał że powinien być skype jestem za tym żeby był

ja tez jestem za żeby był taki hack, i nierozumiem dlaczego temat został zamkniety, ten jeszcze jeden hack by sie przydał :slight_smile:

Ej bez przesady, dać im palec a oni wezmą ręke.

Nie uważacie, że jest już na chwilę obecną wystarczająco modyfikacji ?

Następna dodatkowa ikonka pod podpisem usera to już troszke za wiele (tym bardziej jak user ma już wszystkie pozostałe).

Tym bardziej, że komunikator Skype nie jest tak bardzo popularne jak inne już mające swoje miejsce na forum (choć to nie dyskwalifikuje z tego powodu).

Nie chce nic mówić ale skype jest na 2 miejscu w Polsce pod względem ilości userów 8)

i tym bardziej powinien być ten hack

lazikar i tak juz duzo zrobil.

Dajcie naszem Panu adminowi troszke odsapnac :lol:

On rowniez ma swoje zycie nie tylko te na forum :stuck_out_tongue:

Wgranie takiego moda to nie byle co.

Sam sie o tym przekonalem rowniez :wink:

A jest taki ??

Może któryś z was napisze 8) 8) 8)

Jest proszę bardzo http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=249158 Kto jest za tym żeby powstał taki hack skype.JPG

ja jestem za tym hackiem ale nie poganiajmy lazikara… ona ma dużo pracy a i tak dużo zrobił na forum… pozostawmy mu to do przemyślenia

Z jednej strony jest mi to zupełnie obojętne, bo i tak nie będe z tego korzystał.

Jednak biorąc pod uwagę to, jak się napracował w ostatnim czasie Lazikar

Jestem na razie zdecydowanie przeciwny temu pomysłowi :smiley:

Jestem zdecydowanie przeciwny :slight_smile:

Tylko strona będzie się dłużej ładować przez ten hack :roll:

co ty nie powiesz, ciekawe dlaczego ma strona przez jeden hack wiecej się dłużej ładować strona?

jak sie nie jesteś pewny to nie pisz lepiej takich bzdur bo wprowadzasz ludzi w błąd

Strona zawiera więcej elementów, tak więc musi ładować się dłużej :wink: