Statystyki? Czyli co i jak

Witam, na początek dodam że jestem troszke doświadczony jeśli chodzi o strony, to tu jakiś upek prostej strony, to tam coś wgrałem, bawiłem się nawet w tworzeniu strony sojuszu ogame. No właśnie, sojusz. Otóż chcę stworzyć statystyki wchodzenia na stronę sojuszu w ogame, ale tam nie ma html, tylko BBCode, jak na naszym wspaniałym forum. Moim zdaniem jest tylko jedno wyjście - zrobić statystyki otwierania obrazka. No właśnie? Co i jak? Jakiś CMS? Może jakiś zewnętrzny serwis jak MyStat czy coś w tym stylu? W zasadzie jestem laikiem jeśli chodzi o webmastering, więc prosze o wyrozumiałość :slight_smile: . Pozdrawiam :slight_smile:

to w końcu zdecyduj się czy jesteś “doświadczony” czy jesteś laikiem :stuck_out_tongue:

sądząc po wypowiedzi skłaniałbym się jednak do tego drugiego określenia :slight_smile:

BBCode to tylko sposób konwersji znaczników zamiast standardowych z HTMLa. nie oznacza to że strona nie jest w HTMLu.

Możesz założyć sobie każde statystyki np stat.pl, stat4u i wrzucić kod statystyk do pliku (np stopki) z rozszerzeniem html, htm, php.

Na OGame raczej czegoś takiego nie wsadzisz. Możesz wrzucić obrazek na swój serwer i patrzeć jak Ci zjada transfer ^^.

Nie da rady.

Mam jakieś doświadczenie w redagowaniu stron, ale nie w dużej ingerencji w kod strony :stuck_out_tongue:

No też właśnie o tym myślę, jakiś serwis, który oferuje statystyki plików? Myślę o jakimś CMS, ale pojęcia nie mam, jakieś propozycje?