Statystyki strony

Witam, mam zainstalowany gotowy skrypt na serwerze. Niestety skrypt daje małe możliwości konfiguracyjne i nie daje możliwości zmiany plików html w sposób ręczny. Mam po zalogowaniu jako administrator możliwość zmiany kilku pól opcji. Całość jest wrzucana na serwer a plik .SQL jest instalowany za pomocą PHPAdmin. Z tego powodu mam problem z wklejeniem kodu html z statystykami strony, jest to nie możliwe. Mam w planach prowadzić profesjonalny serwis obrotu nieruchomościami i potrzebuję statystyk. Jak mogę bez integracji w kod zmierzyć ruch na stronie ?

http://www.google.com/analytics/

nie jestem pewien czy o to ci chodzilo ale tej to świetne narzędzie do analizy “ruchu na stronie”

Niestety tu również tutaj należy wkleić kod na stronę.

Na niektórych serwerach np. home.pl masz dostępne statystyki.

Mam statystyki serwera, gdzie nie ma pokazanych danych na temat odwiedzających stronę. Mógłbym wrzucić plik na serwer ale nie dodać link do pliku.

Dodane 06.09.2011 (Wt) 12:01

Niestety nie udało mi się znaleźć.

Mam jeszcze pytanie odnośnie prawa. Jak to jest z pośredniczeniem w sprzedaży dóbr np. nieruchomości poprzez stronę internetową. Zwykłe ogłoszenia, bez mozliwości dodania do koszyka. Strona wykonana na podstawie gotowego skryptu.

Jak zamierasz prowadzić profesjonalny serwis do proponuję zakupić płatny hosting np. w Uti.pl