Statystyki strony

(Yakuza69) #1

Witam, mam zainstalowany gotowy skrypt na serwerze. Niestety skrypt daje małe możliwości konfiguracyjne i nie daje możliwości zmiany plików html w sposób ręczny. Mam po zalogowaniu jako administrator możliwość zmiany kilku pól opcji. Całość jest wrzucana na serwer a plik .SQL jest instalowany za pomocą PHPAdmin. Z tego powodu mam problem z wklejeniem kodu html z statystykami strony, jest to nie możliwe. Mam w planach prowadzić profesjonalny serwis obrotu nieruchomościami i potrzebuję statystyk. Jak mogę bez integracji w kod zmierzyć ruch na stronie ?

(Grzelix) #2

http://www.google.com/analytics/

nie jestem pewien czy o to ci chodzilo ale tej to świetne narzędzie do analizy "ruchu na stronie"

(Yakuza69) #3

Niestety tu również tutaj należy wkleić kod na stronę.

(Mail) #4

Na niektórych serwerach np. home.pl masz dostępne statystyki.

(Yakuza69) #5

Mam statystyki serwera, gdzie nie ma pokazanych danych na temat odwiedzających stronę. Mógłbym wrzucić plik na serwer ale nie dodać link do pliku.

-- Dodane 06.09.2011 (Wt) 12:01 --

Niestety nie udało mi się znaleźć.

Mam jeszcze pytanie odnośnie prawa. Jak to jest z pośredniczeniem w sprzedaży dóbr np. nieruchomości poprzez stronę internetową. Zwykłe ogłoszenia, bez mozliwości dodania do koszyka. Strona wykonana na podstawie gotowego skryptu.

(Jaro070) #6

Jak zamierasz prowadzić profesjonalny serwis do proponuję zakupić płatny hosting np. w Uti.pl