Statystyki- unikalne wejścia

Witam. Mam statystyki w stat4u. Zlicza on mi wyświetlenia do których mam pytanie. Czy on zlicza mi zwykłe wyświetlenia(nieodporne na odświeżanie), czy gdy wejde na podstrone to czy mnie zliczy 2 razy? Stat4u zlicza też wejścia unikalne, ale niestety tylko w schemacie miesięcznym, a nie ogólnym. Czy zna ktoś dobrą alternatywę i czy umie odpowiedzieć na moje pytania?

google analytics

Może trochę rozwiniesz swą wypowiedź?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Analytics

Tylko, że w moim pierwszym poście nie tylko proszę o alternatywę, ale mam także inne pytania.

OK, przepraszam że udzieliłem Ci pomocy tylko na jedno pytanie, tak bardzo mi przykro :frowning:

P.S jakbyś pomyślał to byś sprawdził GA i dowiedział sie że stat4u to przestarzały szajs

Za odpowiedź dziękuje, lecz myślałem, że odsyłając mnie do wikipedii uważasz, że temat jest do zamknięcia, choć mogłeś trochę rozwinąć swą wypowiedź i odpowiedzieć na reszta moich pytań.

Chyba nie rozumiesz idei forum internetowego - tu nikt kasy za to że pomaga nie bierze wiec dziekuj za każdą sekunde poświecona twojemu problemowi a nie miej jeszcze pretensje że ci nie napisałem bo w tym masz wszystko, wystarczy sie troche pofatygować a nie liczyć na gotowca! !!

skoro taki ci ciezko to masz linka

http://www.google.com/intl/pl_ALL/analytics/index.html

mam ci założyc konto i napisać tutorial jak dodać strone???

co do pytan podałem ci GA i tam masz to wszystko co chcesz (patrzac na pytania)

Spokojnie. Google Analitycs już korzystam i szukałem jakieś innej alternatywy (nie licząc stat4u). Przy okazji przepraszam, że sie tak awanturowałem, ale to pytanie o alternatywę było dla mnie najmniej ważne, dodałem je tak przy okazji. Z Google Analitycs już korzystam i wszystkim serdecznie polecam.