Steam - bugi z ekwipunkiem

Witam, od paru dni zauważyłem dziwne bugi z ekwipunkiem na Steam.Nie chodzi tu tylko o mój ekwipunek ale i również o ekwipunek znajomych.

Chodzi o to że np. zarówno u mnie jak i u kogoś z moich znajomych pokazuje item niewymienialny,niezbywalny i bez ikonki dopiero po wielu próbach odświeżania tego eq w końcu sie dany item ujawnia.Również często jak wchodze na profil kogoś z moich znajomych nie wyświetla sie zakładka Team Fortress 2 tak jak by dana osoba nie miała niczego z tf2 ale ja wiem że ma.Również często jest tak z przedmiotami Steam u mnie i znajomego, że pisze ,Ten Ekwipunek jest niedostępny spróbuj ponownie później".Czasami jest też tak z Itemami do TF2 że są po prostu puste strony 

Przede wszystkim błędy związane z platformą Steam powinny być zgłaszane do jej twórców.

 

Co do ekwipunku, to powiem, że faktycznie zdarza się, że użytkownik ma włączony w ustawieniach profilu PUBLICZNY ekwipunek, a Steam go nie pokazuje. Zazwyczaj problem ten ustaje po ponownym odświeżeniu.  Jeśli się tak nie stanie - to upewnij się, że osoba której ekwipunek przeglądasz nie włączyła trybu prywatnego swojego ekwipunku.  Jeśli masz tę osobę w znajomych to spróbuj wysłać ofertę wymiany, wtedy skrypt powinien załadować przedmioty po każdej ze stron handlu.