Steam (by Valve) i konto

Założyłem konto na Steam z “przymusu” parę lat temu, od tego czasu odpalałem ich aplikację może z kilkanaście razy (przez co za każdym razem musiałem czekać na przydługawe aktualizacje).

Dziś ponownie, w kontekście choroby i deszczowej pogody, postanowiłem zajrzeć i coś włączyć. Okazuje się, że nagle mój email zniknął z ich bazy, wraz ze wszystkimi (niedużo co prawda, ale zawsze) tytułami na tej platformie.

Czy ktoś jest na tyle obeznany z tą platformą, by mi coś podpowiedział w tym temacie? Jak odzyskać swoje konto, lub gdzie zwrócić się o to?

Dziękuję.

Zatem zacznijmy od kroku pierwszego: “zaloguj się na swoje konto” kiedy mój email już u nich nie istnieje.

1 polubienie

Nie istnieje czy może wyciekł, potem sprzedany z 15 razy na allegro i na podstawie ruchu sieciowego zbanowany?

Można to sprawdzić?

Zerknij tu:
https://haveibeenpwned.com/

A potem tu:


Wpisz dowolny adres e-mail, kliknij kilka razy “Szukaj”, pojawi się prośba o wklepanie kodu, a potem dodatkowy link prowadzący do rozszerzonego formularza.

1 polubienie

Dzięki. Bardzo ciekawe narzędzie. Okazuje się, że w 6 serwisach teoretycznie mogli mi wykraść ten email. Muszę go zacząć regularnie używać.

M.in. CD Projekt RED… :stuck_out_tongue: Nawet nie wiem że tam byłem zapisany, bo nie przypominam sobie, bym grał w ich gry :slight_smile:

Przy okazji temat już zamknięty: zarejestrowałem nowe konto na Steam z tym samym mailem, ale innym nickiem (bo stary najwidoczniej dalej istnieje w ich bazie). Co ciekawe, wszystkie 4 tytuły, które u nich miałem, się pojawiły…

1 polubienie

No to raczej im się baza sypie i byle jak sprawdza relacje.