Steam Call Of Duty Modern Warfare 2 Problem

Witam was serdecznie.Piszę na tym forum z racji tego iż wczoraj zakupilem sobie CoDa MW2 dość tanio bo 51zł heeh w sklepie i teraz po instalacji aktualizacji bo to wersja gdzie już więcej aktualizacji jest na płycie i musialem tylko pobrać jedną 200MB.Dobra pobrałem i jedziemy Odpalam Single bo bardzo chcialem w niego zagrać i mam taki problem iż kiedy odpalam Pisze mi : Gra MW2 prawdopodobnie nie zostala prawidlowo zamknięta podczas ostatniego uruchomienia (WTF? dopiero 1 raz ją odpalam) Czy chcesz ja uruchomić w trybie awaryjnym? itd i mam TAK,NIE i anuluj obojętnie co nacisne czy Tak Czy nie i tak mi to samo wyskakuje czyli jest logo MW2 marines taki noo ta głowna tapeta co mozna sobie na kompa pobrać heh tylko ze z napiszem Modern Warfare 2 i na gdzies pewnie niecala sekunda pojawia się i na chwile jakby się chcialo odpalić ale nieee czarny ekran na 2 sek i do pulpitu bez żadnego błędu a jak juz jakis czas odpalalem to to samo mialem tylko że mialem takie info na temat bledu buildbot_winslave01_steam_rel_client_win32@winslave01

I z multi mam to samo tylko ze nie pyta mnie czy uruchomic w trybie awaryjnym.

Już robilem reinstalacje 6 razy (na serio) Bawilem się w usuwaniu plikow co kazdy reinstall i sprawdzalem czy dziala,Aktualizowalem Stery od karty graficznej instalowalem DirectX najnowszego,Robilem reinstalacje steama i instalowalem z plytki ,Restartowalem kompa,sprawdzalem spójność plikow gry ,robilem Defragmentacje plikow gry,I już nie pamiętam co jeszcze.Z nerwów pobralem sobie AlterIWnet (Nie piracę gier na codzien tylko jak coś nie dziala to sprawdzam) Więc kupuje gry bardziej na ślepo nie lubie ich testować.aa no i odlazlem od tematu pobralem tego AlterIWnet i normalnie moglem wejsc na każdy serwer.Dziś jeszcze z kolegą rozmawialem to postara się napisać do Steam Supportu ale szukam wszystkiego co możliwe tzn fór itp.

Dobrze troche się chyba rozpisalem aaa no i zapomnialbym najważniejszej rzeczy czyli filmiku jak to wygląda (Prosze nie patrzeć na moj glos ok tyylko na treść filmu) http://www.youtube.com/watch?v=nHJ-svb_w80

Dobrze z góry dziękuje a odpowiedz gdyż nie wiem czy mam robić formata czy nie a zbytnio nie chcę:( Więc Pozdrawiam Wszystkich i Cya!!

A więc spróbuj ściągnąć całą grę ze Steam’a, przed ten spróbuj odpalić Bete Steama. Poza tym zacznijmy od tego, że integracja w grę ze Steama na multiplayerze skończyć się może bardzo prawdopodobnie banem :). Zobacz tez czy żaden firewall albo inny program nie blokuje Steam.

Kurde.Ahh:( U właśnie po to zakupilem pudełkową wersję gry bo mam słaby internet a pobieranie 40kb/s 11GB to chyba masakrycznie długo a zwłaszcza w tym iż nie cierpię pobierać gier bo nie chce mi się czekać.Jest jakis inny sposób niż pobieranie gry ze steama??

Nie ma. Tylko przez szybkie łącze. Zresztą pliki niektórych gier z kontem Steam są na zakupionej płycie, ale są też i takie gry, że dostajesz tylko klucz do wpisania, a całą grę musisz ściągnąć :frowning: Ja np. Mafię 2 miałem na kupionej płycie, natomiast do Half Life 2 The Orange Box dostałem tylko klucz i całą grę musiałem ściągnąć na Steam. Na szczęście mam łącze 6144, więc całe ściąganie nie było aż tak uciążliwe, no ale dwa dni trwało :frowning: a cały zestaw to aż cztery gry HL i ponad 20 GB ściągania

Dobra zmienilem jezyk steama na angielski i zaczelo mi pobierać od nowa mw2 to zmienilem na polski i dalej pobiera.Dobra tam juz zostawie jak jest zostawie komputer na noc tak aby mi pobralo bo 7 godzin bedzie mi pobierać bo pisze ze 7 z predkoscia 200kb/s w nocy max mi sie pobiera to mysle że pobiore:)

Wyłącz systemowego firewall i antywirusa i spróbuj włączyć grę.

lub

Dodaj do systemowego firewall taki plik: “GameOverlayUI.exe”